Kuchařské akce

Zažijte svět Miele na vlastní kůži. Na našich různorodých akcích můžete snadno načerpat inspiraci i informace, na galeriích Miele se zase můžete sami aktivně zapojit nebo i odkoukat tipy a triky od opravdového špičkového kuchaře. Na našich kurzech najdete inspiraci a mnohému se přiučíte, abyste svým blízkým a přátelům dokázali vykouzlit nezapomenutelnou večeři ze svých přístrojů.

Všechny kurzy probíhají v našich prostorách Miele Experience Center v Brně a Praze, které jsou vybaveny těmi nejnovějšími technologiemi v oblasti domácích přístrojů tak, aby se pro Vás kurz vaření stal jedinečným zážitkem.

Těšíme se na vaši návštěvu.

Pravidla přihlášení:
Vouchery na kurzy můžete zakoupit v Miele Experience Center Brno/Praha nebo prostřednictvím našeho e-shopu. Pomocí čísla na voucheru si rezervujte Vámi vybraný termín a místo konání. Rezervaci je nutné provést nejpozději 5 dní před konáním akce. Stornovat účast je možné nejpozději 5 dní před konáním vaření telefonicky na číslech 543 553 111-3 (Miele Experience Center Brno) nebo 225 095 555-6 (Miele Experience Center Praha). Rezervace je závazná a v případě neomluvené účasti voucher propadá.   

Váš tým Miele

 

*** Přihlášení na kuchařské akce ***

Vážení zákazníci, z důvodu aktualizace systému
v období od 23. do 29.3.2023
nebude možné přihlášení prostřednictvím
našeho webového formuláře.

Pro přihlášení nás prosím kontaktujte prostřednictvím e-mailu info@miele.cz
nebo telefonu (tel. 543 553 111-3 pro akce konané v MEC Brno,
tel. 225 095 555-6 pro akce konané v MEC Praha).

Předváděcí vaření

Tento prezentační kurz je určen všem, kteří mají zájem seznámit se s přednostmi domácích přístrojů Miele. Pokud zvažujete zakoupení přístrojů nebo jen chcete vědět, jak fungují a co dokáží, je tento kurz přímo pro Vás. Předvedeme Vám parní a pečicí trouby
i přednosti kombinované parní trouby. Zaměříme se na jednoduchost, rychlost a správnou přípravu pokrmů v přístrojích Miele. Přesvědčíte se nejen o snadnosti ovládání a propracovanosti provozních způsobů, ale i o jednoduché přípravě a výtečné chuti pokrmů z našich přístrojů. Na vlastní chuťové buňky poznáte výjimečnost vaření surovin v páře, které je v současné době velmi moderní a především zdravé.

Více informací

Kulinářský večer á la carte

Kulinářský večer "á la carte" je určen všem, kteří chtějí rozšířit své vědomosti v oblasti přístrojů Miele, se kterými již mají zkušenost. Díky aktivnímu zapojení do přípravy menu si můžete vyměnit své poznatky o kulinářském umění, získat další cenné kuchařské rady od renomovaných šéfkuchařů a ochutnat špičková vína z vinoték Miele. Pomůžeme Vám naučit se pracovat s parní troubou, kombinovanou parní troubou, indukcí a dalšími přístroji, aby pro Vás vaření přestalo být povinností a stalo se radostí. Zaměříme se na přípravu 4chodového menu, servis pokrmů, prostření stolu, abyste si užili výtečné chutě pokrmů připravených v našich přístrojích. Naším cílem je připravit pro Vás nezapomenutelný kulinářský zážitek. Darujte voucher svým blízkým a dopřejte jim tento příjemný večer jako dárek!

Více informací

Kurz vaření

Našim cílem není jen prodávat přístroje, ale chceme také, abyste je uměli správně používat. Proto jsme pro Vás připravili jedinečné kurzy vaření. Smyslem těchto kurzů je co nejvíc přiblížit veškerý komfort, který naše kuchyňské spotřebiče nabízejí. Naši zkušení kuchaři vám pomohou osvojit si základy přípravy jídel ve spotřebičích Miele. Kurzy vaření probíhají prozatím pouze v Miele Experience Center v Praze.

Více informací
Miele Chef at Home

Miele Chef at Home

Uvaříme i u vás doma

Nabízíme jedinečnou možnost pozvat si šéfkuchaře Michala Hromase přímo k vám domů, veškeré podrobnosti záleží na individuální domluvě. Jaké si představujete menu, pro kolik osob bude šéfkuchař vařit, jaký termín vám vyhovuje nejvíce, ba dokonce v jakém jazyce bude vaření probíhat - to vše je jen na vás, připravíme vám nabídku přímo na míru. Napište nám na adresu chef@miele.cz svou představu a my zařídíme vše potřebné včetně nákupu surovin.

Více informací