Kontaktujte nás

Abychom Vám mohli nabídnout co nejlepší služby, chceme Vás poprosit o vyplnění Vašich osobních údajů (políčka označená hvězdičkou (*) jsou povinná). Váš požadavek zpracujeme a zodpovíme tak rychle, jak jen to bude možné.

 

Předmět*

 

Pro objednání katalogu zatrhněte prosím požadovanou produktovou skupinu a vyplňte prosím níže uvedený formulář.

 

 

Vaše zpráva*

Osobní údaje

Oslovení*

Titul

Jméno

Příjmení*

Firma

Ulice

č.p.

PSČ

Místo

Telefon*

Mobilní telefon

Fax

E-mail*

Souhlasím s tím, aby společnost Miele, spol. s r.o. zapracovala údaje uvedené v tomto registračním formuláři do svého informačního systému k marketingovým účelům a tento informační systém provozovala na dobu neurčitou pro svoji potřebu ve smyslu zákona číslo 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Osoba, která vyplnila tento registrační formulář, má právo přístupu k vlastním osobním údajům, jakož i další práva stanovená v §21 uvedeného zákona. Společnost Miele, spol. s r. o. ručí za bezpečnost údajů v informačním systému, ve smyslu uvedeného zákona.

Nahrát přílohu

max: 8 MB

* povinné údaje

 

Uděluji souhlas společnosti MIELE, spol.  s r.o., („MIELE“) se zpracováním mých osobních údajů uvedených v tomto formuláři v rozsahu jméno, příjmení, titul, kontaktní adresa, telefonní číslo a e-mailová adresa za účelem zpracování mé žádosti o objednání servisního zásahu. Jsem si vědom toho, že tento souhlas se zpracováním osobních údajů, který je udělen na dobu do jeho odvolání, mohu kdykoli odvolat na e-mailové adrese info@miele.cz a že bližší informace o mých právech a zpracování mých osobních údajů ze strany MIELE jsou dostupné v záložce Ochrana osobních údajů.