Integrace do systému pro chytrou domácnost

dummy

Domácí přístroje Miele v systému Smart Home

Chytrá domácnost usnadňuje každodenní život a nabízí individuální komfort bydlení. Okenní rolety, topení a domácí přístroje spolu komunikují a stále častěji se ovládají pomocí aplikací nebo hlasových příkazů. Také mnoho přístrojů Miele lze připojit k síti. Díky praktickému rozhraní Miele Cloud je můžete snadno a rychle integrovat do partnerské aplikace pro chytrou domácnost. Díky tomu můžete využívat efektivitu a komfort, které přináší komplexní síťové propojení domu.

Chytrá řešení pro váš domov

Ukážeme vám několik příkladů, jak mohou partnerské aplikace se zapojenými přístroji Miele zpříjemnit váš každodenní život.

Využívejte energii efektivně

Inteligentní energetický management přináší větší pohodlí a úspory nákladů. Pomocí vlastního fotovoltaického systému nebo digitálního elektroměru využíváte energii, když je k dispozici. Centrální správce energie pak automaticky spustí pračku, sušičku nebo myčku nádobí. Tímto způsobem můžete také inteligentně dobíjet vysavač. To vám umožní ještě efektivněji využívat vlastní vyrobenou elektřinu.

Usnadněte si život

Síťové domácí přístroje Miele lze pohodlně integrovat do stávajících systémů domácí automatizace prostřednictvím rozhraní Miele Cloud. Všechny přístroje ve vaší domácnosti se tak přehledně zobrazí v jedné aplikaci. Stav vašich přístrojů Miele, jakož i zprávy o údržbě a servisu máte vždy po ruce. Také ovládání lze provádět centrálně. Můžete snadno vytvářet jednotlivé akce pro interakci se spotřebiči jiných výrobců.

Praktická řešení pro bezpečnost

Zcela bez starostí: díky propojení domácích přístrojů Miele do sítě budete vždy odcházet z domu s pocitem bezpečí. Integrujte své přístroje snadno a pohodlně do své individuální bezpečnostní rutiny. Jakmile odejdete do práce, všechny domácí přístroje Miele připojené k síti se automaticky přepnou do pohotovostního režimu. Máte do sítě zapojený i detektor kouře? V případě poplachu se všechny varné přístroje automaticky vypnou.

Personalisujte si svou inteligentní domácnost

Chtěli byste si svou chytrou domácnost individualizovat? Pak si jednoduše naprogramujte své osobní zvyklosti. Ty lze optimálně přizpůsobit vašim síťovým přístrojům Miele. V režimu Dinner Mood se rozsvítí náladové osvětlení, jakmile usednete ke stolu s hosty. Když odejdete z domu, automaticky se spustí váš robotický vysavač. Po dokončení pracího programu se rozsvítí chytrá lampička – usnadněte si život!

Programujete pro sebe nebo své zákazníky vlastní aplikace pro řízení domácnosti a chcete do nich integrovat přístroje Miele? Pak použijte naši stránku pro vývojáře Miele! Najdete zde všechny důležité informace:

Kliknutím sem přejdete na stránku pro vývojáře!

Naši kooperační partneři

Abychom vám mohli nabídnout maximální rozmanitost při nastavování vaší chytré domácnosti, spolupracujeme s pečlivě vybranými partnery. Díky tomu vám můžeme nabídnout ještě více možností kombinací – pro inteligentní domácnost přesně na míru.