Bezsáčkový vysavač Miele Blizzard CX1

Bezsáčkový vysavač Miele Blizzard CX1

Seznamte se s bezsáčkovým vysavačem Miele, který byl vyvinut
v dokonalé harmonii s vysokými hygienickými nároky a aby byla jeho obsluha současně co nejkomfortnější. Maximální efektivita a kvalita je pro Miele samozřejmostí. Vyberte si
z několika atraktivních barev, nyní
i v limitované designové edici.

Koupit bezsáčkový vysavač Miele

Novinka v oblasti vysávání

Novinka v oblasti vysávání

První bezsáčkový vysavač Miele Blizzard CX1 vstoupil na trh v době, kdy můžeme po fázi intenzivního vývoje nabídnout řešení, které odpovídá tradičně vysokým požadavkům Miele nejen na čisticí výkon, ale také na hygienu bezsáčkového vysavače. 

Přesvědčivé výsledky zajišťuje především efektivní technologie Vortex a inovativní, hygienická separace prachu. Silný čisticí výkon zajistí proud vzduchu o rychlosti více než 100 km/h spolu s účinnou podlahovou hubicí, optimálním vedením vzduchu
a kvalitním motorem. 

Jemný prach se zachycuje do samostatné nádobky pomocí Gore® CleanStream® filtru jemného prachu a tím se minimalizuje jeho víření při vysypávání nečistot. Funkce ComfortClean čistí v případě potřeby filtr na jemný prach zcela automaticky. 

Filtrační systém s bezúdržbovým výfukovým filtrem HEPA AirClean Lifetime zachytí i ty nejjemnější částice prachu a alergeny až z 99,999 %*. Takto vysoký filtrační výkon byl potvrzen zdravotnickou organizací „Allergy UK“ a systém byl certifikován jako vhodný pro alergiky. Pro své celkově dobré vlastnosti při zachycování prachu získal vysavač Miele Blizzard CX1 pečeť kvality „Seal of Approval“.

Vysavač Miele CX1 Blizzard je k dispozici v několika barevných variantách dle specifických požadavků domácností, nově nabízíme i jubilejní modely v atraktivním designu, ale pozor, ty jsou pouze do vyprodání zásob. Celý sortiment jubilejních sáčkových i bezsáčkových vysavačů Miele naleznete zde.

*podle EN 60312-1; ** v závislosti na modelu

Přednosti bezsáčkových vysavačů Miele Vysavače Blizzard na e-shopu

Přehled vysavačů Blizzard