Aplikace Miele*

Aplikace Miele: vše pod kontrolou s naprostým komfortem

Váš dokonalý společník: s aplikací Miele máte o svých domácích přístrojích Miele neustálý přehled. Chtěli byste například sledovat průběh přípravy v pečicí troubě nebo si přejete vědět, jestli už je prací program ukončen? Naše aplikace s komfortní a rychlou obsluhou vám potřebné informace zajistí. Kromě toho nabízí i doplňkové informace a služby k vašim přístrojům Miele, například BaristaAssistant nebo recepty. Stáhněte si naši aplikaci právě teď!

Přehrát video

Úvodní obrazovka: Vaše řídicí středisko

Úvodní obrazovka nabízí vždy optimální přehled o aktuálním stavu vašich propojených přístrojů Miele. Ihned vidíte, zda již program praní skončil nebo zda je trouba předehřátá. Díky funkci rychlého přístupu můžete přímo provádět důležitá nastavení, jako je pozastavení nebo ukončení. Díky novému designu je ovládání ještě snazší a intuitivnější.

MobileControl: vždy vše pod kontrolou

Rychlé a pohodlné: díky funkci MobileControl nejen že máte o všem přehled, ale můžete také ihned zasáhnout. Přes aplikaci lze přímo a bez námahy vybírat programy, nastavovat předvolbu startu a další funkce. Ovládání vašich přístrojů Miele tak bude úplná hračka.

RemoteUpdate: vždy co nejaktuálnější

Chtěli byste, aby vaše propojené domácí přístroje Miele byly bez zbytečné námahy vždy v aktuálním stavu? S funkcí RemoteUpdate to není žádný problém. Softwarové aktualizace dostupné pro vaše domácí přístroje Miele se jednoduše přenesou do příslušného přístroje a nainstalují – zcela bez návštěvy servisního technika. Podrobnosti o aktualizacích se dočtete v Release Notes k aplikaci.

PairingAssistant: podpora při párování přístrojů

Návod krok za krokem pro přidání nových přístrojů. Aplikace vás za pomoci názorných obrázků provede jednotlivými kroky přihlašovacím procesem. Úspěšnému propojení nestojí nic v cestě.

Systémové předpoklady pro úspěšné propojení
*Dostupné pro mobilní koncová zařízení (minimální požadavky viz App Store).