Akce pro zákazníky

Pravidelně pro vás připravujeme nejrůznější akce, abychom vám mohli nabídnout výhodné balíčky, bonusy navíc nebo časově omezené zvýhodněné nabídky. Všechny aktuální nabídky naleznete zde.

Jsme zde pro vás!

Zdraví je naší prioritou

Vážení zákazníci,

Miele Experience Centra v Praze i v Brně zůstávají pro příjem a výdej servisních zakázek a pro prodej čisticích a hygienických prostředků otevřena. Slouží rovněž jako výdejna e-shopu. Servisní zásah lze i nadále objednat prostřednictvím e-mailu na servis@miele.cz nebo telefonicky na čísle 800 643 531. Online prodej na našem e-shopu funguje bez omezení.

Více informací

Nové pračky a sušičky ModernLife

Sušička, která si s pračkou rozumí

Seznamte se s novou funkcí sušiček Miele "Wash2Dry"! Na základě zvoleného programu pračky převezme sušička zcela automaticky všechny nastavené hodnoty a přizpůsobí tak program sušení. Vyberte si přístroje, které vám umožní snadné ovládání a maximální komfort.

Seznamte se s přístroji ModernLife

Dejte přednost kvalitě

Vyhrajte párty se šéfem a spoustu dalších cen!

Nakupte vybrané spotřebiče Miele, zaregistrujte svůj zakoupený přístroj a odpovězte na jednoduchou otázku. Splněním všech soutěžních kritérií vás zařadíme do slosování o 20 VIP vstupenek na párty se šéfem Zdeňkem Pohlreichem pro 2 osoby a 75 dalších věcných cen.

Více o akci

Dárek ke kávovaru Miele CM 5710 Silence

1kg zrnkové kávy a izolační konvice v hodnotě 4 489 Kč

K volně stojícímu kávovaru Miele CM 5710 Silence od nás nyní dostanete dárek v hodnotě 4 489 Kč. Získejte 1 kg zrnkové kávy Miele a izolační kávovou konvici. Ještě tišší kávovar za atraktivnější cenu.

Uplatnit voucher

10 let bez starostí s prodlouženou zárukou

Exkluzivní prodloužená záruka Miele na 10 let zdarma 

Platí při zakoupení pračky WDB 030 od 1.2.2020 do vyprodání zásob. Naše zásoby jsou sice již vyprodány, ale pokud si přístroj zakoupíte u některého z našich autorizovaných partnerů, akce na 10letou záruku při splnění podmínek stále platí. Získejte prodlouženou 10letou záruku v hodnotě 7 500 Kč na každý produkt jako dárek. Abyste si záruku aktivovali, je nutné přístroj zaregistrovat nejpozději do 1 měsíce od nákupu. 

Více o akci

Dárek v hodnotě více než 1200 Kč!

Limitovaná nabídka!

Nyní nabízíme k vybraným vysavačům Miele exkluzivní dárek
v hodnotě více než 1200 Kč. Kupte si vysavač Miele Compact C2 Parquet a automaticky od nás získáváte univerzální XL balení sáčků včetně praktického kartáče SUB 20. Platí pouze do vyprodání zásob na e-shopu Miele nebo u autorizovaných partnerů Miele.

Zjistěte více

Pečicí trouba Series 120 za atraktivní cenu

Nyní včetně originálního pekáče Gourmet jako dárek

Při zakoupení pečicí trouby Miele Series 120 H 2567 B (bez pyrolýzy) nebo H 2567 BP (s pyrolýzou) od nás obdržíte voucher na originální pekáč Miele Gourmet v hodnotě až 6 490 Kč jako dárek. Pak už stačí jen jednoduše uplatnit na našem e-shopu.

Zjistěte více

Voucher k vaší myčce se systémem AutoDos

6x PowerDisk® All in 1!

Zajistěte si zásobu PowerDisků na půl roku mytí zdarma. K Vaší nové myčce Miele se systémem AutoDos jste obdrželi voucher
na 6 kusů PowerDisku. Stačí jen uplatnit dárkový kupón na našem
e-shopu a my vám bezplatně zašleme zásobu PowerDisků až domů.

Uplatnit voucher

Limity? Neexistují.

Světová novinka: myčky nádobí generace 7000 s automatickým dávkováním

Miele představuje světovou novinku v oblasti mytí nádobí. Myčky nádobí s automatickým dávkováním díky integrovanému zásobníku PowerDisk®. Pusťte budoucnost k sobě domů a využijte svůj drahocenný čas na užitečnější věci. Navíc můžete mýt nádobí až půl roku zdarma.

Zjistěte více

5 let záruka na chlazení

Při koupi jakéhokoliv přístroje ze sortimentu chlazení Miele (vestavné i volně stojící chladničky, mrazničky, vinotéky i přístroje řady MasterCool) od nás získáte prodlouženou 5letou záruku zdarma.

Více informací

5 let záruka Miele

Prodlužte si záruku na váš vysavač Miele na 5 let

Pokud si u autorizovaného prodejce Miele zakoupíte XXL balení originálních sáčků Miele HyClean současně s vysavačem Miele a následně se zaregistrujete, získáte na svůj vysavač Miele 5letou záruku zdarma. Miele, pro život bez starostí.

Více o 5leté záruce

Objednejte si kuchařku zdarma!

K Vaší zakoupené pečicí, parní nebo kombinované parní troubě Miele Vám pošleme hodnotnou kuchařku "Recepty pro pečicí trouby", "Recepty pro kombinované parní trouby" nebo "Vaření
v páře" (k parní troubě) zdarma. Vyplňte formulář a těšte se
na sbírku originálních receptů.

Chci zaslat kuchařku Miele

Voucher k Vaší myčce Miele

Tablety na mytí UltraTabs Power

Zajistěte si bezplatný startovací balíček tablet UltraTabs Power, nebo zásobu tablet za zvýhodněnou cenu. Stačí uplatnit voucher, který jste obdrželi s Vaší novou myčkou Miele.

Uplatnit voucher

Pračky Miele s unikátním dávkováním TwinDos

Nyní s dárkem v hodnotě více než 2 600 Kč zdarma!

Vyberte si z široké nabídky praček s automatickým dávkovacím systémem TwinDos. S nákupem pračky se systémem TwinDos navíc obdržíte prací prostředky v hodnotě více než 2 600 Kč, které vám při běžné spotřebě vystačí na více než půl roku praní. Nyní pračky s tímto unikátním dávkovacím systémem již od 29 990 Kč!

Zjistěte více

Voucher k Vaší sušičce Miele

Získejte druhou vůni zdarma!

Koupí Vaší nové sušičky Miele se systémem FragranceDos2 jste od nás obdrželi také voucher na druhý flakón s vůní do sušičky zdarma dle Vašeho výběru. Voucher můžete uplatnit zcela jednoduše na našem e-shopu.

Uplatnit voucher

Voucher k Vaší pračce Miele W1 / WT1 se systémem TwinDos

Startovací balíček UltraPhase zdarma!

S nákupem nové pračky Miele W1 nebo pračky se sušičkou WT1 se systémem TwinDos jste obdrželi také voucher na bezplatný startovací balíček kartuší UltraPhase 1 a 2. Vyzkoušejte si tak 6 měsíců praní bez dodatečných nákladů na prací prostředky. Zde najdete návod, jak voucher uplatnit.

Uplatnit voucher

Voucher k Vaší pračce Miele W1

1 balení UltraWhite zdarma nebo 1/2 roku praní s 30% slevou!

Děkujeme, že jste se rozhodli pro pračku Miele. Koupí Vaší nové pračky jste získali také voucher na jedno balení pracího prášku UltraWhite v hodnotě 629 Kč zcela zdarma nebo prací prostředky na půl roku praní s 30% slevou. Stačí si vybrat a jednoduše uplatnit na našem e-shopu.

Uplatnit voucher

Sušičky prádla Miele

Jak jsme tak dlouho mohli žít bez sušičky?

Tak přesně tohle se vybaví všem, kteří si pořídí kvalitní sušičku prádla a poznají její veškeré výhody. K nim patří mj. rychlost sušení, menší nutnost žehlení, minimalizace vlhkosti a tím i výskytu plísní
v bytě. Nelze opomenout také fakt, že sušička zachytí textilní prach, jenž se uvolňuje přirozeným stárnutím textilu, což je přínosné zejména pro alergiky na prach.

Více informací

Voucher k vaší pračce W1 s dávkováním TwinDos

Vyberte si svůj bonus

Zajistěte si bezplatně seznamovací balíček nebo sadu prostředků do zásoby za zvýhodněnou cenu.

Uplatnit voucher

Objevte kombinované přístroje Miele

Kombinace parní trouby s mikrovlnou společně s jakoukoliv pečicí troubou Miele uspokojí všechny nejrůznější chutě. Stačí dva přístroje Miele a otevřou se vám nekonečné možnosti.

Možnosti kombinací s přístroji Miele