Akce pro zákazníky

Pravidelně pro vás připravujeme nejrůznější akce, abychom vám mohli nabídnout výhodné balíčky, bonusy navíc nebo časově omezené zvýhodněné nabídky. Všechny aktuální nabídky naleznete zde.

Tipy na dárky, které vydrží

Pro všechny, na kterých vám skutečně záleží

Svěřte své vánoční tradice do těch nejlepších rukou. Spolehněte se na Miele. Máme pro vás pár tipů, čím potěšit své blízké, ať už jako dárek pod stromeček, nebo jako pomocníka pro přípravu těch nejlepších lahůdek na sváteční stůl.

K vánoční nabídce

Nadešel čas pořídit si Miele

Exkluzivní prodloužená záruka Miele na 10 let zdarma 

Zakoupením některého z vybraných modelů praček, sušiček nebo vestavných myček Miele v období od 3.9. do 31.12.2018 máte možnost získat prodlouženou 10letou záruku v podobě Miele Servis Certifikátu v hodnotě 7 500 Kč jako dárek. Abyste si záruku aktivovali, je nutné přístroj zaregistrovat nejpozději do 1 měsíce 
od nákupu. 

Více o akci

Vysavače vyrábíme již 90 let

Oslavte to s námi s jubilejními modely za atraktivní cenu!

S nadšením pro inovace pokračujeme i dnes každý den s tím, co začalo před 90 lety. Tak se nikdy nezastavíme při vývoji našich vysavačů a přivedeme každý jednotlivý díl v náročných testech kvality až na hranice jeho možností: pro ještě delší životnost, větší výkon sání a komfortnější obsluhu. Výsledkem jsou vysavače, které jsou u vás doma připraveny čelit jakýmkoliv výzvám – nejen dnes, ale i v průběhu dalších let.

Zjistěte více

Voucher k Vaší sušičce T1 Active Plus

Tři flakóny s vůní dle Vašeho výběru zdarma

Zakoupili jste si naši sušičku Miele T1 Active Plus (TCE 530
a TWE 520)? Pak jste uvnitř přístroje jistě našli také voucher, díky kterému od nás získáte 3 libovolné flakóny s vůní v hodnotě 837 Kč zdarma. Stačí si vybrat 3 z 5 různých vůní v našem e-shopu, zadat kód z voucheru a zásilku zašleme zdarma až k vám domů.

Uplatnit voucher

Voucher k Vaší pračce Miele W1 / WT1 se systémem TwinDos

Startovací balíček UltraPhase zdarma!

S nákupem nové pračky Miele W1 nebo pračky se sušičkou WT1 se systémem TwinDos jste obdrželi také voucher na bezplatný startovací balíček kartuší UltraPhase 1 a 2. Vyzkoušejte si tak 6 měsíců praní bez dodatečných nákladů na prací prostředky. Zde najdete návod, jak voucher uplatnit.

Uplatnit voucher

Voucher k Vaší myčce Miele z řady EcoFlex

Tablety na mytí UltraTabs Power

Zajistěte si bezplatný startovací balíček tablet UltraTabs Power, nebo zásobu tablet za zvýhodněnou cenu. Stačí uplatnit voucher, který jste obdrželi s Vaší novou myčkou Miele z řady EcoFlex.

Uplatnit voucher

Pračky Miele s unikátním dávkováním TwinDos

Nyní s dárkem v hodnotě více než 2 600 Kč zdarma!

Vyberte si z široké nabídky praček s automatickým dávkovacím systémem TwinDos. S nákupem pračky se systémem TwinDos navíc obdržíte prací prostředky v hodnotě více než 2 600 Kč, které vám při běžné spotřebě vystačí na více než půl roku praní. Nyní pračky s tímto unikátním dávkovacím systémem již od 29 990 Kč!

Zjistěte více

Akční modely pečicích trub Miele CulinArt

Nyní včetně originálního pekáče Gourmet jako dárek

Když se rozhodnete pro zakoupení pečicí trouby Miele CulinArt H 6267 B (bez pyrolýzy) nebo H 6267 BP (s pyrolýzou) obdržíte od nás voucher na originální pekáč Miele Gourmet v hodnotě až 6 490 Kč jako dárek.

Zjistěte více

DGC od Miele = parní trouba s funkcí pečení

Hravé variace s neomezenými možnostmi

Zajistěte si prémiové příslušenství v hodnotě 13 370 Kč zdarma! Vztahuje se ke všem konvektomatům pro domácnost Miele, ale pouze do 31.12.2018.

Více o akci

5 let záruka Miele

Prodlužte si záruku na váš vysavač Miele na 5 let

Pokud si u autorizovaného prodejce Miele zakoupíte XXL balení originálních sáčků Miele HyClean současně s vysavačem Miele a následně se zaregistrujete, získáte na svůj vysavač Miele 5letou záruku zdarma.

Více o 5leté záruce

5 let záruka na chlazení

Při koupi jakéhokoliv přístroje ze sortimentu chlazení Miele (vestavné i volně stojící chladničky, mrazničky, vinotéky i přístroje řady MasterCool) od nás získáte prodlouženou 5letou záruku zdarma.

Více informací

Rok mytí zdarma!

Voucher k vaší myčce Miele G 6000 EcoFlex

Zakoupením nové myčky nádobí Miele G 6000 EcoFlex jste získali voucher na 14 balení tablet Miele UltraTabs Multi po 20 ks, abyste měli možnost umývat vaše nádobí celý rok zadarmo. Voucher můžete uplatnit na našem e-shopu.

Uplatnit voucher

Voucher k Vaší sušičce Miele

Získejte druhou vůni zdarma!

Koupí Vaší nové sušičky Miele se systémem FragranceDos2 jste od nás obdrželi také voucher na druhý flakón s vůní do sušičky zdarma dle Vašeho výběru. Voucher můžete uplatnit zcela jednoduše na našem e-shopu.

Uplatnit voucher

Voucher k Vaší pračce Miele W1

1 balení UltraWhite zdarma nebo 1/2 roku praní s 30% slevou!

Děkujeme, že jste se rozhodli pro pračku Miele. Koupí Vaší nové pračky jste získali také voucher na jedno balení pracího prášku UltraWhite v hodnotě 629 Kč zcela zdarma nebo prací prostředky na půl roku praní s 30% slevou. Stačí si vybrat a jednoduše uplatnit na našem e-shopu.

Uplatnit voucher

Voucher k Vaší sušičce T1

4 flakóny s vůní za cenu 3!

S nákupem sušičky Miele T1 jste od nás obdrželi voucher na 1 vůni do sušičky zdarma. Stačí si na našem e-shopu objednat 4 vůně do sušičky, zaplatíte však pouze 3.

Jak uplatnit voucher?

Akční nabídka vestavba

Cenově zvýhodněné přístroje Miele

Vybrané vestavné přístroje Miele můžete mít při zakoupení
v setu s myčkou, pečicí troubou a varnou deskou za zvýhodněnou cenu.

Více informací

Sušičky prádla Miele

Jak jsme tak dlouho mohli žít bez sušičky?

Tak přesně tohle se vybaví všem, kteří si pořídí kvalitní sušičku prádla a poznají její veškeré výhody. K nim patří mj. rychlost sušení, menší nutnost žehlení, minimalizace vlhkosti a tím i výskytu plísní
v bytě. Nelze opomenout také fakt, že sušička zachytí textilní prach, jenž se uvolňuje přirozeným stárnutím textilu, což je přínosné zejména pro alergiky na prach.

Více informací

Objednejte si kuchařku zdarma!

K Vaší zakoupené pečicí, parní nebo kombinované parní troubě Miele Vám pošleme hodnotnou kuchařku "Recepty pro pečicí trouby", "Recepty pro kombinované parní trouby" nebo "Vaření
v páře" (k parní troubě) zdarma. Vyplňte formulář a těšte se
na sbírku originálních receptů.

Chci zaslat kuchařku Miele

Voucher k vaší pračce W1 s dávkováním TwinDos

Vyberte si svůj bonus

Zajistěte si bezplatně seznamovací balíček nebo sadu prostředků do zásoby za zvýhodněnou cenu.

Uplatnit voucher

Objevte kombinované přístroje Miele

Kombinace parní trouby s mikrovlnou společně s jakoukoliv pečicí troubou Miele uspokojí všechny nejrůznější chutě. Stačí dva přístroje Miele a otevřou se vám nekonečné možnosti.

Možnosti kombinací s přístroji Miele