Akce pro zákazníky

Pravidelně pro vás připravujeme nejrůznější akce, abychom vám mohli nabídnout výhodné balíčky, bonusy navíc nebo časově omezené zvýhodněné nabídky. Všechny aktuální nabídky naleznete zde.

Nadešel čas pořídit si Miele

Nyní s prodlouženou zárukou na 10 let

Zakoupením některého z vybraných modelů praček a sušiček Miele v období od 5.9. do 31.12.2017 od nás získáte prodlouženou 10letou záruku v podobě Miele Servis Certifikátu v hodnotě 7 500 Kč jako dárek. Stačí si jen vybrat z naší nabídky a následně se zaregistrovat. 

Více o akci

Voucher k Vaší sušičce T1 Active Plus

Tři flakóny s vůní dle Vašeho výběru zdarma

Zakoupili jste si naši sušičku Miele T1 Active Plus (TCE 530
a TWE 520)? Pak jste uvnitř přístroje jistě našli také voucher, díky kterému od nás získáte 3 libovolné flakóny s vůní v hodnotě 837 Kč zdarma. Stačí si vybrat 3 z 5 různých vůní v našem e-shopu, zadat kód z voucheru a zásilku zašleme zdarma až k vám domů.

Uplatnit voucher

Voucher k Vaší pračce Miele W1 / WT1 se systémem TwinDos

Startovací balíček UltraPhase zdarma!

S nákupem nové pračky Miele W1 nebo pračky se sušičkou WT1 se systémem TwinDos jste obdrželi také voucher na bezplatný startovací balíček kartuší UltraPhase 1 a 2. Vyzkoušejte si tak 6 měsíců praní bez dodatečných nákladů na prací prostředky. Zde najdete návod, jak voucher uplatnit.

Uplatnit voucher

Voucher k Vaší myčce Miele z řady EcoFlex

Tablety na mytí UltraTabs Power

Zajistěte si bezplatný startovací balíček tablet UltraTabs Power, nebo zásobu tablet za zvýhodněnou cenu. Stačí uplatnit voucher, který jste obdrželi s Vaší novou myčkou Miele z řady EcoFlex.

Uplatnit voucher

Voucher k Vaší sušičce T1

4 flakóny s vůní za cenu 3!

S nákupem sušičky Miele T1 jste od nás obdrželi voucher na 1 vůni do sušičky zdarma. Stačí si na našem e-shopu objednat 4 vůně do sušičky, zaplatíte však pouze 3.

Jak uplatnit voucher?

Dárek k pečicí troubě Miele

1 pár výsuvných pojezdů FlexiClip

Zakoupením pečicí trouby Miele H 2666 BP jste od nás obdrželi rovněž voucher na výsuvné pojezdy FlexiClip HFC 70. Ty od nás získáte zcela bezplatně, stačí vyplnit kód uvedený na voucheru na našem e-shopu.

Uplatnit voucher

5 let záruka Miele

Prodlužte si záruku na váš vysavač Miele na 5 let

Pokud si u autorizovaného prodejce Miele zakoupíte XXL balení originálních sáčků Miele HyClean současně s vysavačem Miele a následně se zaregistrujete, získáte na svůj vysavač Miele 5letou záruku zdarma.

Více o 5leté záruce

Akční nabídka vestavba

Cenově zvýhodněné přístroje Miele

Vybrané vestavné přístroje Miele můžete mít při zakoupení
v setu s myčkou, pečicí troubou a varnou deskou za zvýhodněnou cenu.

Více informací

5 let záruka na chlazení

Při koupi jakéhokoliv přístroje ze sortimentu chlazení Miele (vestavné i volně stojící chladničky, mrazničky, vinotéky i přístroje řady MasterCool) od nás získáte prodlouženou 5letou záruku zdarma.

Více informací

Objednejte si kuchařku zdarma!

K Vaší zakoupené pečicí, parní nebo kombinované parní troubě Miele Vám pošleme hodnotnou kuchařku "Recepty pro pečicí trouby", "Recepty pro kombinované parní trouby" nebo "Vaření
v páře" (k parní troubě) zdarma. Vyplňte formulář a těšte se
na sbírku originálních receptů.

Chci zaslat kuchařku Miele

Voucher k vaší pračce W1 s dávkováním TwinDos

Vyberte si svůj bonus

Zajistěte si bezplatně seznamovací balíček nebo sadu prostředků do zásoby za zvýhodněnou cenu.

Uplatnit voucher

Voucher k vašemu vysavači Miele Complete C3

Sáčky Miele HyClean za výhodnou cenu bez poštovného

S vaším novým vysavačem Miele Complete C3 jste obdrželi také voucher na XXL balení sáčků Miele za výhodnou cenu bez poštovného.

Uplatnit voucher

Voucher k vašemu vysavači Miele Compact C2

Sáčky Miele HyClean za výhodnou cenu bez poštovného

S vaším novým vysavačem Miele Compact C2 jste obdrželi také voucher na XXL balení sáčků Miele za výhodnou cenu bez poštovného.

Uplatnit voucher

Objevte kombinované přístroje Miele

Kombinace parní trouby s mikrovlnou společně s jakoukoliv pečicí troubou Miele uspokojí všechny nejrůznější chutě. Stačí dva přístroje Miele a otevřou se vám nekonečné možnosti.

Možnosti kombinací s přístroji Miele