Nejvyšší kvalita Miele pro dlouhou životnost

Test životnosti motoru: tak vytrvalý!
Od našich vysavačů vyžadujeme nejvyšší výkony od prvního až do posledního dne: v intenzivním dlouhodobém testu, který spočívá v neustálém zapínání a vypínání přístroje, se musí motory Miele podrobit kondiční zkoušce.
Prahový test: tak robustní!
Ve skutečném životě musí vysavač Miele čelit značnému množství nárazů a překonávat různé překážky – v tomto testu hned 16 500x za sebou. Opláštění a pojezdová kolečka zde musí dokázat svou odolnost.
Test navíjení kabelu: tak spolehlivý!
Více než 10 000x jsou kabely Miele v tomto testu odmotány a znovu navinuty. Teprve pak jsme spokojeni – a je jasné, že tohle všechno bude hladce fungovat i u vás doma.
Test hadice: taková nosnost!
Sací hadice Miele jsou v laboratořích 120 000x zkrouceny, ohýbány a napínány 5 kg závažím. Takže svůj vysavač Miele můžete klidně tahat za sebou.
Test podlahové hubice: tak odolná!
Podlahová hubice Miele musí zvládnout 1 000 km na různých podlahových krytinách – to je vzdálenost z Berlína do Paříže. Přitom přejede více než 40 000x dveřní práh pokrytý kobercem.
Test rukojeti: tak pevná!
Rukojeti vysavačů Miele jsou zatíženy závažím o hmotnosti 5 kg a jsou 120 000x zvednuty a zase spuštěny. Tuto permanentní zátěž musí rukojeť vydržet bez poškození.
Žádný všední den nemůže být tak tvrdý jako ten, ve kterém probíhá test produktů Miele: dříve než se vysavače Miele dostanou do sériové výroby, musejí v naší zkušební laboratoři obstát při zátěžových testech, během kterých jsou dlouhodobě namáhány.
Charakteristika výbavy v závislosti na modelu