Přes 60 vítězství v testech* na celém světě

Každá vlajka znamená jednu výhru v testech – jen v Evropě to bylo od roku 2005 mezi přístroji pro péči o podlahy přes 50 vítězství pro Miele. A to nepočítáme další úspěchy z testování za hranicemi Evropy, například v Austrálii, na Novém Zélandu, v Hong Kongu/Číně a Kanadě. Kvalita Miele přesvědčuje experty i uživatele po celém světě.
Efektivní úspora energie
Mezinárodní testy byly velmi úspěšné: podlahový vysavač Miele EcoLine. Pomocí těchto inovativních přístrojů společnost Miele dokazuje, že dobrý čisticí výkon nutně nevyžaduje vysoký výkon ve wattech. Modely EcoLine značky Miele spojují nejlepší čisticí výkon s maximální energetickou účinností – díky tomu šetříte dlouhodobě energii a peníze.
Přístroje Miele dokazují svou vysokou kvalitu nejen v našich přísných interních kontrolách kvality. Také v nezávislých produktových testech je kvalita a spolehlivost přístrojů Miele opakovaně vyzdvihována. Jen od roku 2005 se staly vysavače Miele ve srovnávacích testech na celém světě více než 60krát vítězem* testu.
Podrobný přehled o vítězstvích Miele v testech péče o podlahu najdete na stránkách www.miele.cz.Charakteristika výbavy v závislosti na modelu