Přes 60 vítězství v testech* na celém světě

Přístroje Miele dokazují svou vysokou kvalitu nejen v našich přísných interních kontrolách kvality. Také v nezávislých produktových testech je kvalita a spolehlivost přístrojů Miele opakovaně vyzdvihována. Jen od roku 2005 se staly vysavače Miele ve srovnávacích testech na celém světě více než 60krát vítězem* testu.
Efektivní úspora energie
Mezinárodní testy byly velmi úspěšné: podlahový vysavač Miele EcoLine. Pomocí těchto inovativních přístrojů společnost Miele dokazuje, že dobrý čisticí výkon nutně nevyžaduje vysoký výkon ve wattech. Modely EcoLine značky Miele spojují nejlepší čisticí výkon s maximální energetickou účinností – díky tomu šetříte dlouhodobě energii a peníze.
Každá vlaječka znamená jedno vítězství v testu – jen v Evropě to je více než 50 vítězství značky Miele v oblasti přístrojů pro péči o podlahy od roku 2005. K tomu se přičítají úspěchy v testech za hranicemi Evropy, např. v Austrálii, na Novém Zélandu, v Hong Kongu a Kanadě. Kvalita Miele přesvědčí odborníky a uživatele na celém světě.
Podrobný přehled o vítězstvích Miele v testech péče o podlahu najdete na stránkách www.miele.cz.Podrobný přehled o vítězstvích Miele v testech péče o podlahu najdete na stránkách www.miele.cz.Charakteristika výbavy v závislosti na modelu