Kam si přejete umístit svůj přístroj? 

Volně stojící, vestavné nebo podstavné? Kam si přejete umístit svůj přístroj? Miele vám nabízí mnoho možností. Vyberte si tu správnou chladničku – pro nejvyšší komfort a dokonalou designovou harmonii ve vaší kuchyni. 
Vestavné přístroje 
Vestavné přístroje mohou být vybaveny nerezovými dvířky Miele nebo dvířky sladěnými s vaším kuchyňským nábytkem, takže se dokonale začlení do designu vaší kuchyně. Vestavné chladicí přístroje Miele nabízí široký výběr pro různé výšky výklenku a individuální vnitřní vybavení v typické kvalitě Miele.
MasterCool 
Kombinace perfektní integrace do prostoru kuchyně a maximálního objemu – to jsou vestavné přístroje řady MasterCool. Různorodé možnosti kombinací umožňují navíc individuální celková řešení – s maximálními nároky na materiály, design i kvalitu. 
Volně stojící přístroje 
Volně stojící přístroje mají kromě designového hlediska mimo jiné také tu výhodu, že si je při stěhování můžete vzít jednoduše s sebou a opět nainstalovat v nové kuchyni. Kromě řady rozmanitých povrchů, od klasické bílé až po moderní skleněné a nerezové čelní stěny, nabízíme také kvalitní a komfortní vnitřní vybavení.
Vinotéky 
Optimální způsob skladování pro vaše víno – včetně několika samostatně nastavitelných teplotních zón pro současné uložení různých druhů vín. Vinotéky Miele nejsou pouze profesionálním vybavením pro milovníky vín, ale také reprezentativním designovým prvkem pro váš domov. 
Charakteristika výbavy v závislosti na modelu