Kam chcete umístit svůj přístroj?

Volně stojící spotřebiče
Volně stojící přístroje mají kromě designového hlediska mimo jiné také tu výhodu, že si je při stěhování můžete vzít jednoduše s sebou a opět nainstalovat v nové kuchyni. Kromě řady rozmanitých povrchů, od klasické bílé až po moderní skleněné a nerezové čelní stěny, nabízíme také kvalitní a komfortní vnitřní vybavení.
Volně stojící, vestavné nebo podstavné spotřebiče? Kam chcete umístit svůj přístroj? Miele vám nabízí mnoho možností. Vyberte si tu správnou chladničku – pro nejvyšší komfort a dokonalou designovou harmonii ve vaší kuchyni.
Vestavné přístroje
Pokud se má chladnička integrovat do designu vaší kuchyně, je pro vás tou správnou volbou vestavný přístroj. Vestavné přístroje mohou disponovat dvířky dle vašeho kuchyňského nábytku nebo je lze vybavit nerezovými čelními dvířky Miele, čímž budou perfektně sladěny s designem vaší kuchyně.
Podstavné přístroje
Podstavné přístroje lze instalovat pod pracovní desku, i v malých kuchyních budete mít dostatek místa pro vaše potraviny.
MasterCool
Vestavné přístroje řady MasterCool jsou kombinací perfektní integrace do prostoru kuchyně a maximálního objemu. Rozmanité možnosti kombinací umožňují navíc individuální kompletní řešení – s maximálními nároky na materiály, design i kvalitu.
Charakteristika výbavy v závislosti na modelu