Jaký typ přístroje hledáte?

Chladničky
Pro efektivní, prvotřídně organizované zachování čerstvosti vašich potravin. Inteligentní zásuvky PerfectFresh a PerfectFresh Pro vám zaručí opravdu dlouhodobou čerstvost. Vyberte si ze širokého množství modelů Miele to správné řešení pro vás. Volně stojící přístroje jsou dostupné ve výšce od 85 cm do 200 cm.
Chladničky s mrazničkou
Tyto přístroje disponují jak prostornou chladicí, tak i mrazicí částí, přičemž každá z nich se otevírá samostatnými dvířky. Kombinace chladničky s mrazničkou Miele v sobě spojují výhody pohodlného a šetrného skladování čerstvých potravin – zvláště pak se zásuvkami PerfectFresh a PerfectFresh Pro – a zmražených potravin do jednoho přístroje.
Mrazničky
Výkonné a účinné mražení s promyšleným uspořádáním a funkčností. Mrazničky Miele lze využít jako samostatný přístroj nebo v kombinaci s odpovídající chladničkou Miele. Jistě vás nadchne puristický, nadčasový design. Dále vás mohou přesvědčit i vnitřní hodnoty, například prvotřídní mražení až do -26 °C.
Vinotéky
Optimální způsob skladování pro vaše víno – včetně několika samostatně nastavitelných teplotních zón pro současné uložení různých druhů vín. Vinotéky Miele nejsou pouze profesionálním vybavením pro milovníky vín, ale také reprezentativním designovým prvkem vašeho domova.
Přístroje Miele disponují speciálním vybavením, aby mohl být každý druh potravin uchováván, chlazen nebo skladován za optimálních podmínek. Od vestavných až po volně stojící modely nejvyšší třídy – přístroje Miele jsou komfortním přínosem ke zdravému a modernímu způsobu života.
Charakteristika výbavy v závislosti na modelu