Jaký design si přejete?

Blackboard edition
Kombinované chladničky s mrazničkou z Blackboard edice jsou opatřeny skleněnými čelními dvířky. Popusťte uzdu své fantazii: pište, malujte a kreslete na dvířka přístroje obyčejnou či tekutou křídou cokoliv Vás napadne. Ústřední komunikační prostředek ve Vaší kuchyni – s možností individuálního přizpůsobení.
Briliantová bílá
Pro světlé kuchyně, odpovídající nejvyšším nárokům, nabízí Miele volně stojící chladničky se skleněnými dvířky v briliantově bílé barvě – samozřejmě dokonale sladěné s vestavnými spotřebiči generace 6000.
Obsidian černá
Samostatně stojící chladničky Miele jsou dostupné i s hodnotně působící čelní stěnou v obsidian černé barvě. Tento perfektně sladěný doplněk vestavných přístrojů generace 6000 naleznete jen v nabídce Miele!
Nerez CleanSteel
Čelní stěny přístrojů v nerezovém provedení CleanSteel se vyznačují ušlechtilým vzhledem a umožňují velmi snadnou údržbu. Díky speciálnímu zušlechtění povrchu nejsou otisky prstů na nerez CleanSteal téměř vidět, takže odpadá potřeba speciálního čističe.
 Nerezový vzhled
Volně stojící chladničky Miele nerezového provedení sází na eleganci ve vaší kuchyni. Lakované povrchy působí v kuchyňském prostředí obzvláště dobře s matnými kovovými detaily.
Bílá
Bíle lakované chladničky jsou klasickým řešením, které se hodí stejně tak do moderních i tradičních kuchyní. Obzvláště dobře vypadají ve světlém okolním prostředí.
Volně stojící chladničky Miele lze díky jejich přímočarému designu bez madel dokonale začlenit do nejrůznějších kuchyní. Při zajišťování perfektní integrace dle vlastních představ máte k dispozici široký výběr vysoce hodnotných materiálů a barev.
Charakteristika výbavy v závislosti na modelu