Jaký formát upřednostňujete?

šířka 55 cm
Díky šířce pouhých 55 cm se tyto volně stojící chladničky výborně hodí i do omezeného prostoru.
šířka 60 cm
Chladničky, mrazničky a kombinované chladničky s mrazničkou o šířce 60 cm představují klasický formát volně stojících přístrojů. Dostatečný vnitřní prostor s mnoha možnostmi vybavení nabízí široký výběr pro optimální skladování potravin.
šířka 70/75 cm
Díky nabídce širších chladicích přístrojů máte k dispozici maximální prostor pro skladování. Mrazničky a vinotéky o šířce 70 cm stejně jako kombinované chladničky s mrazničkou o šířce 75 cm poskytují mnohem více užitného prostoru a nabízí kromě jiného nejlepší podmínky pro skladování.
Volně stojící chlazení Miele dodáváme v různých výškách a šířkách. Vždy optimální řešení do vaší kuchyně!
Vnitřní prostor XL
Chladničky Miele s vnitřním prostorem XL nabízí výrazně více místa a komfort k ukládání vašich potravin.
Více místa pro objemnější předměty
Díky větší užitné hloubce v chladicí části můžete mnohem jednodušeji umístit i neskladné předměty, jako například plech s kompletně připraveným pokrmem.
Ještě více místa pro čerstvé potraviny
Obzvláště objemný užitný prostor poskytují zásuvky PerfectFresh a PerfectFresh Pro: díky výrazně větší kapacitě pro čerstvé potraviny Vám udělá velký nákup dvojnásobnou radost.
Více prostoru pro objemnější potraviny
Znatelně větší objem nabízí vnitřní prostor XL i v části mrazničky, a to ve všech úrovních. Tím získáte hodně místa a volnosti při skladování potravin.
Charakteristika výbavy v závislosti na modelu