Kam chcete umístit svůj přístroj?

Věžové uspořádání pračky a sušičky
Když nemáte dostatek místa k umístění přístrojů vedle sebe, můžete většinu praček a sušiček prádla Miele uspořádat pěkně nad sebe. Při tomto řešení je pračka umístěna vždy dole.
Side-by-side
Pračky a sušičky prádla k sobě perfektně ladí z technického i optického hlediska. Díky tomu můžete oba přístroje postavit vedle sebe a pohodlně vkládat právě vyprané prádlo do sušičky prádla. Ergonomické výhody má ChromeEdition s šikmým ovládacím panelem.
Podsuvné provedení
Všechny pračky s předním plněním Miele lze zasunout pod pracovní desku s minimální výškou výklenku 85 cm. Horní kryt přístroje se v tomto případě odstraní. Zvlášť vhodné jsou zde přístroje řady W1 ChromeEdition s kolmým panelem.
Podstavné provedení
Přístroje Miele řady ChromeEdition s kolmým panelem jsou dokonce podstavné, pokud je výška instalace pod pracovní deskou 82 až 85 cm. V takovém případě se horní kryt přístroje nahradí podstavnou sadou (např. UBS W1/G nebo UBS T1/G).
Instalace s podstavcem
Podstavec (WTS 510) zvýší přístroj o cca 30 cm – a dodává mu tak komfortní pracovní výšku. Ovládání bude díky tomu ergonomické a ještě komfortnější. Podstavec současně nabízí úložný prostor například pro prací prostředky nebo pytle na prádlo, takže můžete mít rychle všechno po ruce – a stejně rychle vše opět uklidit nazpátek.
Pokud si na našich stránkách vyberete pračku, zobrazí se po kliknutí na záložku “vhodné sušičky” přístroje, kteréoptimálně odpovídají zvolené pračce.
Charakteristika výbavy v závislosti na modelu