Pro každý vkus 

Uspořádání přístrojů: vždy v harmonii. Zůstáváte flexibilní – Váš design kuchyně je důsledný: perfektně navzájem sladěná čela přístrojů vytvářejí vždy harmonický celkový vzhled, naprosto stejně, jak jsou přístroje také uspořádány. Kombinujte horizontálně v Panorama-Designu, vertikálně v Tower-Designu, v T-Designu nebo centricky v CubiQ-Designu. Zcela flexibilní a přesně podle prostorové situace a požadavků na využití. 
Panorama design
Dokonale v jedné linii. S horizontálním řazením ve výšce očí máte o všem nejlepší přehled a maximálně komfortní dosah na všechny přístroje. Esteticky přesvědčivé: elegantní linie ve vašem uspořádání kuchyně.
T design
Vše pěkně po ruce. Může být něco lepšího? Pět přístrojů vytvoří v T-Designu symetrické uspořádání. Vedle a nad nimi zůstane dostatek místa pro váš kuchyňský nábytek.
Tower design
Perfektně vertikálně. Pečicí trouba, parní trouba nebo konvektomat: v Tower-Designu vytvoříte efektivní uspořádání a ideální využití vašich přístrojů.
CubiQ design
Koncentrovaně zkombinováno. Vše nejlépe přehledné: kvadratickým uspořádáním vytvoříte koncentrovanou vášeň pro vaření – a komfortní výšku ovládání přístrojů.
Charakteristika výbavy v závislosti na modelu