Seznamte se s naším nejvýkonnějším vysavačem

Vyvinuto a vyrobeno v Německu.

Nový akumulátorový vysavač Triflex HX2

Inteligentní, flexibilní a plný síly. S nejsilnějším vysavačem od Miele se dostanete i k hluboko usazenému prachu. Díky inovativnímu designu 3v1 a silnému sacímu výkonu se teď vysávání stane hrou.

Silný výkon

Zažijte vynikající čisticí výkon vysavače Triflex HX2. Nový, speciálně navržený, motor generuje o 60 % vyšší sací výkon.1 V kombinaci s elektrokartáčem a výkonnou technologií Vortex je vysavač Triflex HX2 silnější než naše kabelové vysavače.2

Jedinečná flexibilita

Patentovaný3 design 3v1 od Miele se vždy přizpůsobí vašim potřebám při vysávání, takže už nikde nezůstane žádný prach nebo nečistoty. Můžete si pohodlně vybrat jeden ze tří režimů a bez námahy se tak dostat do všech oblastí svého domova.

Na všechny podlahové krytiny

S extra širokým elektrokartáčem našeho nového akumulátorového vysavače vysajete velkou plochu v tom nejkratším čase. Díky inteligentní elektronice kartáč automaticky rozpozná druh podlahové krytiny a optimálně přizpůsobí rychlost rotace a sací výkon.

Nadechněte se

Užijte si 99,999% účinnost filtrace. Filtr HEPA Lifetime odstraní i ty nejjemnější částice prachu.4 Současně čistí vzduch od alergenů a virů a přispívá tak k hygienickému prostředí bydlení.

Dlouhá výdrž akumulátoru

Díky výměnnému lithium-iontovému akumulátoru VARTA můžete vysávat bez zdržujícího nabíjení až po dobu 60 minut.5 Pokud by to mělo trvat o něco déle: vysavač Triflex HX2 Pro je dodáván s doplňkovým akumulátorem a nabíjecí stanicí, takže můžete výdrž svého vysavače zdvojnásobit až na 120 minut.6

Který akumulátorový vysavač je pro vás nejvhodnější?

Vysavač Triflex HX2 je dostupný s různým vybavením – tak zcela snadno najdete ten správný akumulátorový vysavač, který bude vyhovovat vašim potřebám a postará se o vynikající výsledky vysávání.

Vyvinuto a vyrobeno v Německu

Našemu řemeslu se věnujeme již více než 120 let a při tom vždy usilujeme o dokonalost. Díky tomu jsme schopni nabídnout vám prvotřídní vysavače, pro které je příznačný vynikající výkon a kvalita.

Poznámky

1Ve srovnání s vysavačem Triflex HX1.

2Čisticí výkon ve srovnání s vysavačem Miele Complete C3 SGEF3 s turbokartáčem STB 305-3 (na zachycování prachu z koberců a tvrdých podlah s drážkami na zachycení vláken z koberce). Podle IEC 62885-2.

3Patent: DE 10 2016 105 475 B4.

4Platí pro vybrané modely podle EN 1822/2011 a IEC 62885-4.

5Platí pro stupeň výkonu 1 bez připojeného elektrokartáče Multi Floor XXL.

6Platí pro stupeň výkonu 1 bez připojeného elektrokartáče Multi Floor XXL a při použití 2 akumulátorů.