PowerDisk Miele

Poznejte PowerDisk Miele

Náš pokrokový a vysoce účinný mycí granulát s automatickým dávkováním

Zažijte prvotřídní kvalitu pro zářivé výsledky.

Poznejte PowerDisk, náš mycí granulát s automatickým dávkováním, který vyřídí práci za vás

Co přesně je mycí granulát PowerDisk s automatickým dávkováním? A ještě důležitější: Jak vám usnadní život?

PowerDisk ve správný okamžik automaticky dávkuje to správné množství mycího granulátu a zajišťuje tak, že můžete maximálně využít potenciál své myčky nádobí Miele se systémem AutoDos. Po vložení převezme práci za vás a vy si můžete užívat zážitek z vysoce efektivního a ekologického mytí nádobí.

Perfektní kombinace

PowerDisk
Účinný a komfortní

Originální mycí prostředek Miele na základě našeho exkluzivního práškového granulátu pro úsporné a hygienické mytí vašeho nádobí. Byl vyvinut k tomu, abyste mohli výkon své myčky nádobí se systémem AutoDos využit na maximum. PowerDisk zajišťuje zářivě čisté nádobí při úsporném použití práškového granulátu.

PowerDisk ECO
Ještě více udržitelnosti

PowerDisk ECO využívá stejnou automatickou techniku dávkování a je biologicky odbouratelný. Nádobka je vyrobena ze 100 % recyklovaného plastu a neobsahuje žádné mikroplasty. Ekologický práškový granulát má rostlinné složení a neobsahuje vonné látky ani barviva – pro zážitek z absolutně udržitelného mytí nádobí.

Myčky nádobí Miele G7000

Perfektní kombinace

Myčky nádobí Miele G7000 + PowerDisk

Naše řada G7000 je učiněným zázrakem designu a techniky. S automatickým dávkováním pomocí PowerDisku tvoří naše myčky nádobí perfektní kombinaci pro vynikající výsledky mytí. Podle zvoleného programu a teploty se do vody v ideální okamžik přidá vždy to správné množství práškového granulátu.