Libor Bouček má Miele

"Mám Miele. Nejlepšího baristu v okolí!" Libor Bouček

Vybavte svou domácnost tím nejlepším. Kávovary Miele doporučuje i Libor Bouček. Hravě připravíte dvě espressa nebo jiné kávové speciality současně, a to díky funkci OneTouchForTwo. Správný druh kávy pro každou kávovou specialitu vždy po ruce, elegantní design a tichý chod. To vše jsou vlastnosti, které naleznete u různých typů kávovarů Miele.

Inspirujte se Liborem - zvolte kávovar Miele

 

 

 

Dobré důvody, proč mít kávovar Miele

Celý sortiment kavárny
v jednom přístroji

Od ristretta po flat white, spousta druhů kávy, jediným stisknutím tlačítka. Rozmanitost pro požitkáře: model Coffee Select CM7 dokonale připraví 20 čajových a kávových specialit. A to nejlepší: kávovar CM7 zvládá nejen přípravu široké škály italských kávových specialit, ale i individuální přípravu různých druhů čaje. Ať vaříte zelený nebo černý čaj, bylinný nebo ovocný čaj: voda se ohřeje přesně na optimální teplotu, aby bylo aroma čaje vždy ideální.

Elegance, design, tichý chod

Elegantní design a tichý chod, to jsou kávovary Miele CM5 Silence. Volně stojící kávovary s velmi tichým mletím kávových zrn. Pro současnou přípravu dvou káv nebo kávových specialit díky funkci OneTouchForTwo. Perfektní výsledky a intenzivní kávové aroma. Krémová mléčná pěna pro nejrůznější kávové speciality. Komfortní čištění k péči a údržbě.

Kávovar, který se sám odvápní

Automatické odvápňování. Modely CM 7550 a CM 7750 nemusíte složitě odvápňovat, protože to obstarají za vás. Patentovaný vynález společnosti Miele: tyto přístroje se díky kartuši na zadní straně přístroje odvápňují samy, stačí nastavit čas, který vám vyhovuje . Tak nemohou silné vápenaté usazeniny vůbec vzniknout. Kartuše vydrží v závislosti na používání kávovaru mezi 7 a 12 měsíci, výměna je jednoduchá.

Libor Bouček má Miele. Víte proč?

Prohlédněte si nabídku našich kávovarů!

Kávovary CM5 Silence

Kávovary CoffeeSelect

Vestavné kávovary

Miele Experience Center v Brně i v Praze.

Centrálu a Miele Experience Center Brno najdete v areálu Spielberk Office Centra na ulici Holandská 4. Veškeré poradenství a druhé Miele Experience Center máme také v Praze na adrese Ke Štvanici 3. 

Prohlédněte si naše nejoblíbenější kávovary Miele

CM 5510 Silence
Volně stojící kávovar
s funkcí OneTouch for Two pro dokonalý požitek z kávy. 
Doba dodání 1-7 pracovních dní
CM 6360 MilkPerfection
Volně stojící kávovar
s WiFiConn@ct, kvalitní nádobou na mléko a rozmanitými kávovými specialitami. 
Doba dodání 1-7 pracovních dní
CM 7750 CoffeeSelect
Volně stojící kávovar
s CoffeeSelect a automatickým odvápněním pro maximální flexibilitu
Doba dodání 1-7 pracovních dní
  • Doporučená prodejní cena je uvedena včetně DPH
  • V případě zájmu o instalaci je nutné si tuto službu objednat prostřednictvím zákaznického servisu Miele na tel. čísle 800 643 531 (800 MIELE1). Tato služba je zpoplatněná dle aktuálního ceníku servisních služeb.
  • Technické změny vyhrazeny; za správnost poskytnutých informací nepřebíráme žádnou odpovědnost.

Akční nabídka

Dárek ke kávovaru Miele CM5 Active

Dárek ke kávovaru Miele CM5 Active

K volně stojícímu kávovaru Miele CM 5315 Active od nás nyní dostanete dárek v podobě izolační konvice v hodnotě 4 590 Kč. Dárek jednoduše získáte uplatněním voucheru.

Zjistěte více
Na začátek stránky