Miele UltraPhase voor een Miele wasmachine

"Mám Miele, protože vím, co se vyplatí!” Ester Ledecká

Vybavte si domácnost tím nejlepším, co můžete mít. Pračky a sušičky Miele doporučuje i Ester Ledecká, kterou jejich funkce velmi příjemně překvapily. Unikátní funkce dávkování pracího prostředku TWIN DOS, impregnace sportovního a outdoorového oblečení. Navíc v Miele automatické pračky testujeme na životnost 20 let.

Dejte na Ester - zvolte pračky a sušičky Miele

 

 

 

 

 

 

Dobré důvody, proč mít pračky a sušičky Miele

Jedinečné funkce praček Miele

Díky funkci TWIN DOS neřešíte prací prášky, dávkování, co kam nalít a hodit. Vše probíhá automaticky a maximálně úsporně podle množství prádla a zvoleného programu. Impregnace sportovního a outdoorového oblečení v domácí pračce? Pro Miele žádný problém. Kapsli s impregnací stačí správně umístit a je to. V kapslích jsou i aviváže nebo prostředek na extrémně znečištěné prádlo.

Se sušičkou Miele se nemusíte o nic starat

Sušička Miele je synonymem pro provoněné prádlo díky vyměnitelným flakonům s vůní. Se sušičkou Miele máte nohy v suchu díky integrovanému koši na sušení bot. A hlavně – sušička Miele se sama domluví s Vaší pračkou – automatické nastavení správného sušícího programu.

Testováno na životnost 20 let

Zatímco některé motory do automobilů jsou testovány po dobu 3 000 hodin, my testujeme výkon našich praček i sušiček až 10 000 hodin.
Ve dne v noci. Komplexně a přesně. Abyste měli záruku vynikajících výsledků a stabilního výkonu až 20 let. Pračky a sušičky Miele – kvalita, která předběhla svou dobu.

Proč si pořídit pračku a sušičku od Miele?

Pračky

Sušičky

Pračky se sušičkou

Pračky Miele s unikátním dávkováním TwinDos

Nyní s dárkem v hodnotě více než 2 700 Kč zdarma!

S nákupem pračky se systémem TwinDos navíc obdržíte prací prostředky v hodnotě 2 793 Kč, které vám při běžné spotřebě vystačí na více než půl roku praní. Nyní pračky s tímto unikátním dávkovacím systémem již od 29 990 Kč!

Prohlédněte si naše spotřebiče na vlastní oči

Showroomy Miele v Brně i v Praze

Centrálu a showroom Miele Experience Center Brno najdete v areálu Spielberk Office Centra na ulici Holandská 4. Veškeré poradenství a druhý showroom Miele Experience Center Praha máme také v Praze na adrese Ke Štvanici 3.

Nejoblíbenější úsporné pračky a sušičky Miele

TEC235WP 8kg
Sušička s tepelným čerpadlem T1:
A++ I 8 kg I EcoDry I FragranceDos I PerfectDry
Doba dodání 1-7 pracovních dní
WEG675 WCS TDos&9kg
Pračka s předním plněním W1:
A I 9 kg I 1 400 ot/min I automatické dávkování I předžehlení I Miele@home
Doba dodání 1-7 pracovních dní
WWG360 WCS PWash&9kg
Pračka s předním plněním W1:
A I 9 kg I 1 400 ot/min I QuickPowerWash I předžehlení I Miele@home
Doba dodání 1-7 pracovních dní
  • Doporučená prodejní cena je uvedena včetně DPH
  • V případě zájmu o instalaci je nutné si tuto službu objednat prostřednictvím zákaznického servisu Miele na tel. čísle 800 643 531 (800 MIELE1). Tato služba je zpoplatněná dle aktuálního ceníku servisních služeb (https://media.miele.com/ex/cz/Cenik-servisnich-sluzeb-domacnost-CZ-2024.pdf).
  • Technické změny vyhrazeny; za správnost poskytnutých informací nepřebíráme žádnou odpovědnost.