Srolujte níže a dozvíte se více

Excelentní víno, vyrobené mistry vinaři, si zaslouží perfektní prostor, aby se mohlo rozvinout.

Odhalte, za jakých podmínek zrají vynikající vína a jak můžete rozvinout jejich plný potenciál i u vás doma.

S vášní pro staleté tradice a dokonalým citem pro kvalitu vzniká krok za krokem něco jedinečného. Věříme, že s takovou precizností a řemeslným umem by se mělo zacházet se zvláštní pečlivostí. Abyste se mohli zaručeně těšit na dokonalý požitek.

Mistrovská ruční práce a jedinečné prostředí jsou základem pro vynikající vína.

Kvalita spočívá ve skladování

Dokonalost a přesnost tvoří základ pro optimální skladovací podmínky. Od tónovaného bezpečnostního skla s UV filtrem přes ventilátor studeného vzduchu, který reguluje teplotu a vlhkost vzduchu v celém chladicím prostoru, až po kompresor s nízkými vibracemi zapadají všechny prvky perfektně do sebe. Kvalita neustále na nejvyšší úrovni.

Kdo nemá k dispozici vinný sklípek, neměl by přesto dělat kompromisy při skladování. Vinotéka Miele nabízí perfektní skladovací podmínky, které podporují kvalitu vašich vín.

Přesné nastavení až 3 teplotních zón.

Lepší než originál: zatímco vinný sklípek nabízí optimální skladovací podmínky, ve vinotéce Miele můžete nastavit až tři rozdílné teplotní zóny na ideální servírovací teplotu různých vín. 

Oslavte dekantování se SommelierSetem Miele.

Připravte si ušlechtilá vína na dekantování profesionálně – pomocí SommelierSetu od Miele. Tak si vychutnáte šampaňské i bílé víno z vychlazených sklenic a máte vše potřebné po ruce.

Inovativní design pro ideální skladování a opravdový požitek.

FlexiFrame pro bezpečné skladování lahví všech velikostí.

FlexiFrame se skládá z jednotlivých roštů, které lze přesunout jediným pohybem ruky. Takto se přizpůsobí snadno každému tvaru lahve a vaše vína budou skladována vždy v optimální poloze.

Push2Open je elegantní řešení pro integraci do kuchyní bez rukojetí

Stačí lehce zatlačit na skleněná dvířka, aby se vinotéky pomocí funkce Push2Open otevřely. To je nejen velmi pohodlné, ale i stylové, neboť decentní design lze perfektně integrovat do prostředí každé kuchyně.

Zorganizujte si stylově vaši kolekci vín stylově pomocí magnetických NoteBoards.

NoteBoards můžete popsat křídou jednoduše, přehledně a současně stylově. Původ, ročník nebo druh révy – s magnetickými NoteBoards si udržíte přehled.  

Vždy perfektní designový kousek