Jitka Schneiderová má Miele

“Mám Miele. Jediný vysavač, který ji zvládne! ” Jitka Schneiderová

Vybavte svou domácnost tím nejlepším. Domácí spotřebiče Miele doporučuje i Jitka Schneiderová. Vysavače Miele vám dokonale pomohou s úklidem nejen po vašich psích mazlíčcích. A pokud již vysavač Miele máte, určitě vás zaujmou také myčky Miele s unikátní patentovanou technologií, díky které dávkuje PowerDisk mycí prostředek přesně a úsporně - nádobí je vždy dokonale umyté. Jak říká Jitka: “Mám Miele. Naše nádobí ho miluje.“

Inspirujte se Jitkou - zvolte domácí spotřebiče Miele

 

 

Dobré důvody, proč mít spotřebiče Miele

S vysavačem Miele Cat&Dog máte o likvidaci stop po vašem psím miláčkovi postaráno

Kdo má domácího mazlíčka ví, že zanechává stopy nejen na podlaze. S vysavačem Miele řady Cat&Dog žádný problém. Díky turobokartáči spolehlivě odstraňuje chlupy i vlákna, podlaha září a uhlíkový filtr Active AirClean se postará o pachy. Ideální vysavač pro milovníky zvířat. Vysavače Miele garantují, že odstraníte nečistoty všude, kde je potřeba.

Seznamte se s naším nejvýkonnějším vysavačem

Tyčový akumulátorový vysavač Triflex HX2 - s nejsilnějším vysavačem od Miele se dostanete i k hluboko usazenému prachu. Design 3v1 od Miele se vždy přizpůsobí vašim potřebám při vysávání, takže už nikde nezůstane žádný prach nebo nečistoty. Můžete si pohodlně vybrat jeden ze tří režimů a bez námahy se tak dostat do všech oblastí svého domova. Kartáč automaticky rozpozná druh podlahové krytiny a optimálně přizpůsobí rychlost rotace a sací výkon. Vynikající výsledky vysávání máte zaručeny!

S myčkou Miele nepotřebujete kapsle ani tablety – jedinečná funkce myček Miele

Díky patentované technologii dávkuje PowerDisk mycí prostředek přesně a úsporně - výsledek je pak vždycky dokonalý. Myčky Miele mají také speciální programy s dokonalou péčí o sklo a unikátní flexibilitu košů, které vám umožní mýt vysoké sklenice i velké talíře bez potíží. Myčky Miele šetří vodu i energii – efektivní úspory zdrojů pomocí chytře navrženého přívodu vody. S myčkou Miele máte jistotu dokonale čistého nádobí.

Jitka Schneiderová má Miele. Víte proč?

Miele Experience Center v Brně i v Praze.

Centrálu a Miele Experience Center Brno najdete v areálu Spielberk Office Centra na ulici Holandská 4. Veškeré poradenství a druhé Miele Experience Center Praha máme také v Praze na adrese Ke Štvanici 3.

Prohlédněte si naše nejoblíbenější spotřebiče Miele

Complete C3 Cat & Dog
Podlahový vysavač
s turbokartáčem a filtrem pro pohlcování pachů, ideální pro milovníky zvířat
Doba dodání 1-7 pracovních dní
Triflex HX2 Pro
Akumulátorový vysavač
s dodatečnou baterií Li-Ion a nabíjecí stanicí pro extra dlouhou dobu provozu. 
Doba dodání 1-7 pracovních dní
G 5110 SC Front Active
Volně stojící myčka nádobí
v osvědčené kvalitě Miele za příznivou cenu.
Doba dodání 1-7 pracovních dní
  • Doporučená prodejní cena je uvedena včetně DPH
  • V případě zájmu o instalaci je nutné si tuto službu objednat prostřednictvím zákaznického servisu Miele na tel. čísle 800 643 531 (800 MIELE1). Tato služba je zpoplatněná dle aktuálního ceníku servisních služeb.
  • Technické změny vyhrazeny; za správnost poskytnutých informací nepřebíráme žádnou odpovědnost.

Akční nabídka

10 let prodloužená záruka

10 let bez starostí s prodlouženou zárukou

Věříme v kvalitu našich výrobků! Proto nyní nabízíme na všechny vestavné myčky Miele G 5xxx 10letou záruku zcela zdarma. Platí pro nákupy do 31.12.2023, stačí spotřebič zaregistrovat prostřednictvím online registračního formuláře.

Zjistěte více