Individuální péče pro speciální textilie

Speciální prací prostředky Miele

Naše speciální prací prostředky byly vyvinuty pro textilie vyžadující speciální péči. S nimi budou péřové bundy, polštáře nebo sportovní oblečení bez problému vyčištěny, aniž by ztratily své jedinečné vlastnosti.

Doporučuje Ester

Speciální prací prostředky

Miele nabízí jednorázové předdávkované kapsle pro snadné použití. Stačí jednoduše vložit do přihrádky na aviváž. Když je řeč o sportu, jednoznačně doporučujeme "Miele Caps Sport". Jednou za čas je však vhodné sportovní oděvy naimpregnovat, k čemuž jsou ideální kapsle "ImpraProtect". Zajišťují ochranu před vlhkostí, větrem a nečistotami, zároveň však zachovávají prodyšnost textilií.Miele nabízí speciální řadu pracích prostředků právě pro péči o funkční textilie. 

Zachovejte jedinečnost svých textilií

Některé textilie vyžadují speciální péči, aby si zachovaly svou jedinečnost. S našimi speciálními pracími prostředky můžete prát textilie jako péřové oblečení nebo deky, sportovní oblečení či kvalitní outdoorové oblečení bez starostí. Zachovejte bez námahy funkčnost a vzhled svých oděvů.

Ke všem speciálním pracím prostředkům

Sport clothing laundry

Prací prostředek na sportovní a funkční oblečení

Prací prostředek na sportovní oblečení Miele odstraňuje speciální účinnou látkou nepříjemné pachy. Kromě toho zachovává funkčnost a prodyšnost a postará se o svěžest po každém praní.

Koupit
Outdoor Laundry

Speciální prací prostředek Outdoor

Prací prostředek obohacený o lanolin je ideálně vhodný pro vaše outdoorové oblečení a postará se o zachování barev a funkčnosti. Jedna lahev vystačí na 13 praní.

Koupit
Speciální prací prostředky Miele se postarají o to, aby vaše oblečení zůstalo něčím mimořádným. Jsou kompatibilní s každou pračkou Miele a v kombinaci se speciálními programy vaší pračky se postarají o optimální výsledek praní.

Objevte další prací prostředky Miele

Automatické dávkování pro vyšší efektivitu a komfort.

Kartuše UltraPhase

Dávkujte svůj prací prostředek zcela přesně s našimi kapslemi, které zabrání nadměrnému nebo nedostatečnému dávkování.

Prací prostředky v kapslích