Optimální a pohodlné dávkování

Prací prostředky v kapslích

Objevte naše předdávkované prací prostředky, které vaše kvalitní textilie a oblečení důkladně vyperou a zároveň je ochrání. Naše praktické kapsle Miele se snadno používají a jsou ideálně přizpůsobeny pro vaši pračku Miele. Užijte si lepší hygienu a déle trvající vůni při optimalizované životnosti vašeho prádla.

Doporučuje Ester

Prací prostředky v kapslích

Miele nabízí jednorázové předdávkované kapsle pro snadné použití. Stačí jednoduše vložit do přihrádky na aviváž. Když je řeč o sportu, jednoznačně doporučujeme "Miele Caps Sport". Jednou za čas je však vhodné sportovní oděvy naimpregnovat, k čemuž jsou ideální kapsle "ImpraProtect". Zajišťují ochranu před vlhkostí, větrem a nečistotami, zároveň však zachovávají prodyšnost textilií.Miele nabízí speciální řadu pracích prostředků právě pro péči o funkční textilie. 

Optimalizujte výsledek svého praní

Prací prostředky v kapslích Miele jsou připraveny na každou výzvu a nabízí velké množství možností pro různé textilie nebo skvrny. Naše kapsle jsou mimořádně účinné a obdržíte je v praktických jednorázových baleních.

Prací prostředky v kapslích

Prací prostředky v kapslích

Naše jednorázové kapsle jsou vyrobeny z recyklovaného plastu a jsou vybaveny víčkem, které se snadno otevírá. Jsou dostupné v nejrůznějších variantách, abyste pro své individuální potřeby nalezli vždy tu správnou. Každá obsahuje dokonale přesnou porci pracího prostředku. Náš inovativní design nejen že maximalizuje účinnost praní, ale zabraňuje také nedostatečnému nebo nadměrnému dávkování. Použití je díky tomu úplná hračka.

Wool Capsule

Caps WoolCare

Ošetřete své choulostivé vlněné textilie našimi kapslemi Caps WoolCare. Zachovají tvar vláken a postarají se tak o hezký vzhled vašeho oblečení.

Koupit
Sport

Caps Sport

Prací prostředek na sportovní oblečení Miele odstraňuje speciální účinnou látkou nepříjemné pachy a osvěží po každém praní.

Koupit
Bed with white bedding

Caps DownCare

Náš prací prostředek na péřové textilie je obohacen o lanolin a zajistí, aby si vaše péřové výrobky zachovaly svou elasticitu, prodyšnost a plnost, aniž by se peří slepilo k sobě.

Koupit
People exercising outside

Caps Outdoor

Tyto kapsle chrání membránové funkce vašeho outdoorového oblečení a zachovávají jejich funkčnost a tvar.

Koupit

Péče o textilie:
obnova, odstranění skvrn a ochrana

Caps ImpraProtect

Zachovejte voděodolné vlastnosti svého oblečení s kapslemi ImpraProtect a zajistěte tak, aby jejich elasticita a prodyšnost zůstaly neporušené. Nejlepší účinnosti a vyčištění dosáhnou kapsle v kombinaci s některým z našich pracích prostředků v kapslích.

Caps Booster

Vylepšete své výsledky praní s našimi vysoce účinnými kapslemi Caps Booster, které díky pokrokové enzymatické technologii bez námahy odstraní i ty nejodolnější skvrny.

Aviváž

Aqua

Objevte nebývalý rozměr čistoty v kombinaci s osvěžující vůní Aqua – symfonií ze šťavnatého zeleného ovoce ve spojení s vodním, květinovým akordem, který propůjčí dotek přirozené svěžesti.

Objevte i naše další prací prostředky Miele

Perfektní doplněk pro vaši pračku

Prací prostředky Miele

Automatické dávkování pro vyšší efektivitu a komfort.

UltraPhase