• Z důvodu zvýšeného počtu objednávek se doba dodání může prodloužit

Vysavače

Se sáčkem nebo bez sáčku – nebo raději robotický vysavač? Který model je pro vás ten správný, závisí na vybavení vašeho domu či bytu a osobních požadavcích. Podívejte se nyní na různá provedení našich vysavačů.

Akumulátorový vysavač

Akumulátorové vysavače jsou velmi rychle připraveny k použití. Díky jejich nezávislosti na zásuvkách jsou maximálně flexibilní. A s výměnným akumulátorem můžete i velké plochy vysát bez přerušení.

Sáčkové podlahové vysavače

Naše sáčkové podlahové vysavače spojují ze všeho to nejlepší: vynikající čisticí výkon, jedinečný komfort při ovládání a prvotřídní kvalitu. Také hygiena je vynikající: sáček můžete bezprašně vyměnit, čímž je jeho výměna naprosto hygienická.

Bezsáčkové podlahové vysavače

Hygiena se počítá – také při vysávání bez sáčku. Naše bezsáčkové podlahové vysavače nabízí velmi dobrý hygienický standard. To se podaří díky našemu inovativnímu oddělování prachu. Přesvědčí vás rovněž jedinečný komfort při ovládání a vynikající čisticí výkon. Prvotřídní kvalita znamená také trvalou udržitelnost: bezúdržbové vzduchové filtry šetří následné náklady.

Robotické vysavače

Využijte naše robotické vysavače k výraznému ulehčení všedního dne, neboť pracují zcela automaticky. Navíc jsou přesné a spolehlivé: inteligentní kombinace kamer, senzorů, elektroniky a softwaru z nich činí absolutně spolehlivého pomocníka.

    • Technické změny vyhrazeny; za správnost poskytnutých informací nepřebíráme žádnou odpovědnost.