• Z důvodu zvýšeného počtu objednávek se doba dodání může prodloužit

Parní trouby a konvektomaty

Parní trouba je skutečně všestranným talentem a ideálním doplňkem pečicí trouby a varné desky. Ať už si přejete připravit v jednom procesu přípravy jednotlivé přílohy nebo kompletní menu – Vaše požadavky na přípravu v páře nejsou nijak omezeny.

Parní trouby

Parní trouba garantuje zdravou přípravu pokrmů. Ne nadarmo se těší příprava v páře stále větší oblibě. Přípravou v páře jsou pokrmy připravovány obzvláště šetrně. Horká vodní pára proudí přímo na připravovaný pokrm a obklopí ho ze všech stran. Přírodní aroma potravin bude intenzivnější, barva a vitamíny zůstanou zachovány.

Konvektomaty

Konvektomat splní všechna vaše přání. Jako plnohodnotná parní trouba nabízí veškeré výhody, které již byly zmíněny u samostatné parní trouby. Kromě toho je rovněž pečicí troubou, která je vybavena nejrůznějšími provozními způsoby klasické pečicí trouby. To vede k rovnoměrné přípravě a perfektnímu výsledku.

Parní trouby s mikrovlnou

S tímto přístrojem je zaručena zdravá a rychlá příprava. Příprava v páře, vaření a ohřívání v jediném přístroji ve výklenku vysokém 45 cm. Na jedné straně se jedná o plnohodnotnou parní troubu, pomocí níž můžete připravovat čerstvé potraviny. Na druhé straně je tento přístroj plnohodnotnou mikrovlnnou troubou, ve které můžete snadno a rychle vykouzlit lahodné marmelády.

    • Technické změny vyhrazeny; za správnost poskytnutých informací nepřebíráme žádnou odpovědnost.