Tak najdete ten správný žehlicí přístroj pro vaši domácnost

Chtěli byste si koupit nový žehlicí přístroj, ale nevíte, kde začít? Využijte našeho nákupního poradce a najděte ten správný žehlicí systém, který odpovídá vašim potřebám a přáním. Stačí jednoduše odpovědět na několik krátkých otázek.

 

Náš nákupní poradce vám pomůže při výběru

 

Zodpovězením několika otázek k vašim zvyklostem při žehlení vám náš nákupní poradce najde modely, které nejlépe odpovídají vašim individuálním potřebám.

 

• Jaký žehlicí systém je vhodný pro vaši domácnost? Potřebujete pro své prádlo kompaktní parní žehlicí systém s ručním napařovačem, speciální žehlicí stůl s potahem, nebo mandl pro velké množství různých textilií? Náš nákupní poradce vám pomůže najít ten správný model.

 

• Jaký tlak páry potřebujete? Některé modely poskytují až 4 bary tlaku navíc, aby se záhyby na vašem oblečení profesionálně vyhladily. Pára pak při jednotlivých dávkách nebo konstantním přívodu pronikne i silnými, hustými materiály.

 

• Jaké funkce a vlastnosti jsou pro vás důležité? Naše žehlicí systémy jsou vybaveny celou řadou volitelných možností, například systémem aktivního přisátí, které udrží oblečení nehybně na místě, možností osvěžit oblečení párou nebo doplňkovým zásobníkem na vodu, aby parní výkon nikdy nepolevil.

 

Poznejte naši kompletní nabídku žehlicích přístrojů a souvisejících produktů

Veškeré žehlicí zařízení

Náhradní díly

Příslušenství

Na začátek stránky