Tak najdete tu správnou parní troubu

Chtěli byste si koupit novou parní troubu, ale nevíte, kde začít? Využijte našeho nákupního poradce a najděte ten správný model, který odpovídá vašim potřebám a přáním. Stačí jednoduše odpovědět na několik krátkých otázek.

 

Náš nákupní poradce vám pomůže při výběru

 

Odpovězte našemu nákupnímu poradci na několik krátkých otázek ke svým preferencím při vaření a své kuchyni. On vám pak najde parní troubu nebo konvektomat Miele, který je pro vás nejvhodnější.

 

• Jaká parní trouba je pro vaši kuchyni nejvhodnější? Hledáte vestavnou parní troubu ve vhodném designu nebo volně stojící model, který bude ideálně ladit s vaší kuchyňskou pracovní deskou? Upřednostňujete konvektomat nebo parní troubu s mikrovlnou pro kombinaci rychlosti a zdravé přípravy? Pomůžeme vám najít ideální přístroj.

 

• Jaký design a jaké ovládací prvky jsou pro vás ty správné? Od klasických a minimalistických prvků až po modely, které se vyznačují skleněným nebo nerezovým vzhledem – naše pečicí trouby (parní trouby) se začlení do jakéhokoliv designu kuchyně. I u ovládacích prvků máte na výběr mezi velkými dotykovými displeji, tlačítky přímé volby s displejem s textovým zobrazením nebo senzorickými tlačítky pro výběr režimů (programů) a nastavení.

 

• Jaké funkce a nastavení jsou pro vás důležité? Parní trouby Miele jsou vybaveny celou řadou volitelných možností a funkcí, jako například přesným časovačem pro maso, režimem pro mimořádně šťavnaté nebo křupavé výsledky přípravy, pohybovou senzorikou a přednastaveními pro mnoho jídel a pokrmů – a to jsou jen některé z nich.

 

Poznejte naši kompletní nabídku parních trub a souvisejících produktů

Všechny parní trouby a parní vařiče

Příslušenství

Náhradní díly