Tak najdete ten správný nahřívač do vaší kuchyně

Chtěli byste si koupit nový nahřívač, ale nevíte, kde začít? Využijte našeho nákupního poradce a najděte ten správný model, který odpovídá vašim potřebám a přáním. Stačí jednoduše odpovědět na několik krátkých otázek.

 

Náš nákupní poradce vám pomůže při výběru

 

Jednoduše našemu nákupnímu poradci odpovězte na několik krátkých otázek ke svým požadavkům a své kuchyni. On vám pak najde nahřívač, který je pro vaše kuchyňské zařízení nejvhodnější.

 

• Jaký nahřívač odpovídá vašim požadavkům? Náš nákupní poradce vám pomůže zjistit, jestli je pro vás tím pravým vakuovací zásuvka, nebo nahřívač Gourmet, a jaká zásuvka je vhodná k vaší pečicí troubě a vámi upřednostňovaným teplotám.

 

• Jaký design se hodí k vaší kuchyni? Naše rozmanité barevné možnosti se začlení do každého designu – včetně nerezových a jedinečně charakteristických šedých, bílých a černých variant.

 

• Jaké rozměry jsou vhodné pro vaše nádobí? Naše zásuvky jsou dostupné v různých velikostech, takže vždy najdete tu velikost, která je vhodná pro počet osob ve vaší domácnosti nebo počet pokrmů, které najednou připravujete.

 

Poznejte naši kompletní nabídku nahřívačů a souvisejících produktů

Vakuová zásuvka

Ohřívací zásuvky Gourmet

Příslušenství

Na začátek stránky