Miele UltraPhase voor een Miele wasmachine

“Mám Miele, protože chci být šéf i doma!” Zdeněk Pohlreich

Obklopte se v kuchyni tím nejlepším, co můžete mít. Kuchyňské spotřebiče Miele doporučuje i Zdeněk Pohlreich. Pečení i příprava v páře Vám půjde s konvektomatem Miele jedna báseň. A když ne pečicí trouby, tak vás zaujmou indukční varné desky s integrovaným odsavačem par či chladničky s funkcí aktivního zvlhčování potravin.

Vařte jako šéf - zvolte kuchyně Miele

 

 

 

 

Dobré důvody, proč mít kuchyňské spotřebiče Miele

Miele povýšilo funkcionalitu varných desek na nevídanou úroveň

Integrovaná digestoř do varné desky je extrémně tichým, funkčním a designově čistým řešením odsavače ve vaší kuchyni. Na celoplošné varné desce můžete posouvat nádobí kamkoli podle libosti s tím, že zároveň přesouváte i nastavení zvolené intenzity ohřevu. Senzor smažení na třech úrovních a kontrola teploty pro pozvolné vaření jsou přesně ty vlastnosti, které vám pomohou k dokonalosti.

Správné vaření začíná chlazením – jedinečné funkce chladniček Miele

Miele nabízí jedinečnou funkci PerfectFresh Active. Díky aktivnímu zvlhčování a správné teplotě vydrží potraviny dlouho čerstvé. S funkcí FlexiLight si můžete osvětlené police umístit podle vlastních požadavků. A s funkcí DynaCool máte jistotu dokonalé cirkulace chladného vzduchu po celém prostoru lednice. Díky Miele máte lednici, která udrží potraviny až 5x déle čerstvé. 

Konvektomat Miele – vaření v páře a pečení v jednom přístroji

Konvektomaty Miele mají přednastavené programy na přípravu i těch zdánlivě nejsložitějších receptů a chleba v něm upečete raz dva i s kynutím těsta. Pečení a příprava v páře bez námahy. Díky funkci HydroClean se nerezový ohřevný prostor vašeho konvektomatu Miele důkladně vyčistí zcela automaticky. S Miele máte o dokonalou údržbu postaráno.

Proč si pořídit konvektomat od Miele?

Prohlédněte si naši nabídku kuchyňských spotřebičů!

Parní trouby a konvektomaty

Varné desky

Odsavače par

Showroomy Miele v Brně i v Praze

Centrálu a showroom Miele Experience Center Brno najdete v areálu Spielberk Office Centra na ulici Holandská 4. Veškeré poradenství a druhý showroom Miele Experience Center Praha máme také v Praze na adrese Ke Štvanici 3.

Nejoblíbenější kuchyňské spotřebiče Miele

KMDA 7272 FL-U Silence
Indukční varná deska s integrovaným odsavačem par 
s motorem Silence a 4 jednotlivými varnými zónami pro režim cirkulace  
Doba dodání delší než 15 pracovních dní
KFN 4795 CD
Volně stojící chladnička s mrazničkou
se systémem DailyFresh, NoFrost, DynaCool a s vyšším komfortem.
Doba dodání 1-7 pracovních dní
  • Doporučená prodejní cena je uvedena včetně DPH
  • V případě zájmu o instalaci je nutné si tuto službu objednat prostřednictvím zákaznického servisu Miele na tel. čísle 800 643 531 (800 MIELE1). Tato služba je zpoplatněná dle aktuálního ceníku servisních služeb (https://media.miele.com/ex/cz/Cenik-servisnich-sluzeb-domacnost-CZ-2024.pdf).
  • Technické změny vyhrazeny; za správnost poskytnutých informací nepřebíráme žádnou odpovědnost.