Co byste ještě měli vědět o varných deskách Miele a přístrojích ProLine?

Provedení

Použití s pečicí troubou nebo bez ní

Varné desky jsou centrem vaší kuchyně a není rozhodující, zda jsou instalovány do ostrůvku nebo do klasické linky. Miele nabízí dvě funkční koncepce k uspořádání prostředí, ve kterém budete vařit právě vy.

Více o tématu „Provedení“
Indukční provedení

Druhy ohřevu pro individuální zvyklosti

Varné desky Miele jsou dodávány v provedení s různým druhem ohřevu. Miele tak nabízí vhodnou varnou desku pro jakýkoliv styl přípravy pokrmů. Zde se dozvíte více o indukčním ohřevu.

Více o tématu „Indukční provedení“
Výběr velikostí

Do každé kuchyně ta správná velikost

Vaříte spíše jednoduchá jídla? Nebo naopak rádi připravujete menu o několika chodech, která vyžadují spoustu hrnců a pánví? Nezáleží na tom, jak velký prostor vyžaduje vaše kuchařská vášeň – Miele pro vás má varné desky s dostatkem místa!

Více o tématu „Výběr velikostí“
Výjimky mezi přístroji Miele ProLine

Vařte netradičně

Netradiční vaření vyžaduje profesionální techniku. Pro tyto požadavky nabízí Miele speciální přístroje, jako je například tepan Yaki, Salamander, indukční wok, fritéza, barbecue gril a mnohé další. Objevte nový rozměr kulinářského požitku!

Více o tématu „Výjimky mezi přístroji Miele ProLine“
Flexibilní možnosti isntalace

Přesvědčivé díky flexibilitě a kvalitě

Odsavače Miele do pracovní desky jsou absolutní špičkou mezi vestavnými odsavači. Přesvědčí inteligentně promyšlenou technologií, zvýšeným komfortem a bezproblémovými možnostmi integrace do každé kuchyně. Různé výšky místností nebo jiné překážky již nepředstavují žádný problém díky vestavbě odsavače do pracovní desky do spodní skříňky.

Více o tématu „Flexibilní možnosti isntalace“
Nové integrované odsávače Miele

Vždy v kombinaci s vhodnými přístroji ProLine

Nové integrované odsavače učiní z každého přístroje Miele řady ProLine špičkový prvek v kuchyni. V kombinaci se dvěma přístroji Miele ProLine, dle vašeho výběru, vytváří integrované odsavače společně s použitými přístroji dokonalou varnou jednotku. Nezáleží na tom, zda se rozhodnete pro indukci, tepan nebo wok – objevte novou éru vaření, pečení a dušení, nenarušenou nepříjemnými výpary.

Více o tématu „Nové integrované odsávače Miele“

Příslušenství a čisticí prostředky

 
Originální příslušenství Přejít do e-shopu Přehled příslušenství