Prodloužení záruky Miele

Miele Servis Certifikát

Garantieverlängerung

Bezstarostnost s Miele Servis Certifikátem

Dlouhá životnost, optimální komfort a maximální kvalita. Nákup produktu značky Miele je ta nejlepší volba. Přejete si maximální bezpečnost a spolehlivost svého nového spotřebiče?  Úhradou jednorázového paušálního poplatku Vám společnost Miele nabízí exkluzivní záruku podle typu certifikátu na dobu 5 nebo 10 let. 

Miele Servis Certifikát znamená bezstarostnost i po uplynutí zákonné záruky. Nabízíme Vám profesionální péči
a kompetentní řešení problémů současně.

Miele poskytuje při koupi přístroje standardní dvouletou záruku výrobce. Platnost Miele Servis Certifikátu začíná
v návaznosti na tuto záruku a certifikát je platný po dobu dalších tří nebo osmi let (podle typu certifikátu).

Miele Servis Certifikát si můžete zakoupit výhradně na nový přístroj pořízený u autorizovaného prodejce na území České republiky. Můžete si jej rovněž obstarat u svého servisního technika Miele nebo na našich showroomech Miele Experience Center v Brně a v Praze.  Seznam autorizovaných prodejců Miele je publikován na stránkách  www.miele.cz. 

Miele Servis Certifikát je možné zakoupit na vestavné kuchyňské přístroje, chladicí přístroje (kromě přístrojů MasterCool), pračky, sušičky, mandly  a volně stojící myčky Miele. Certifikát a výhody z něj plynoucí se vztahují vždy ke konkrétnímu přístroji, který je specifikován výrobním číslem.

Miele Servis Certifikát nelze zakoupit na vysavače, žehlicí systém FashionMaster, vestavné nebo volně stojící kávovary, přístroje Ranges, přístroje MasterCool a přístroje Miele Professional.  Miele Servis Certifikát nelze uplatnit při používání přístrojů pro firemní, živnostenské či komerční účely.

Hodnota Miele Servis Certifikátu činí podle typu: 
- 3 000 Kč včetně DPH za každý přístroj na dobu 5 let
- 7 500 Kč včetně DPH za každý přístroj na dobu 10 let 

Certifikát lze zakoupit v průběhu jednoho roku po zakoupení přístroje.

Vedle poskytnutí bezplatné opravy přístroje získáváte i nárok na další exkluzivní servisní výkony, jako např.:

  • možnost využít poradenské služby prostřednictvím speciálního Call-centra Miele
  • možnost rychlého zásahu servisního technika po obdržení Vaší objednávky na servisním dispečinku Miele na zelené lince 800 MIELE1 (800 643 531). Pro domluvení termínu opravy stačí jen nahlášení adresy. Díky širokému pokrytí celé republiky našimi techniky se k Vám dostaví v co možná nejkratším termínu po nahlášení závady
  • možnost získat náhradní přístroj v případě delší doby trvání opravy

Podrobné podmínky platnosti a užití Miele Servis Certifikátu naleznete zde.

Pokud jste si již zakoupili Miele Servis Certifikát na vybrané přístroje Miele, můžete si je zaregistrovat online pomocí níže uvedeného odkazu. Teprve registrací přístrojů vstupuje Miele Servis Certifikát v platnost.

Registrační formulář online
Miele Servis Certifikát vzor


 

Další informace ke stažení

Popis Formát Stáhnout
Interaktivní registrační formulář PDF Stáhnout

5 let záruka na vysavač

5 let záruka na vysavač Miele

Prodlužte si záruku na váš vysavač Miele na 5 let zakoupením XXL balení originálních sáčků Miele

Pokud si u autorizovaného prodejce Miele zakoupíte jakýkoliv podlahový vysavač Miele (nevztahuje se na tyčové, kartáčové a robotické vysavače) současně s XXL balením originálních sáčků Miele HyClean a následně se zaregistrujete, získáte na svůj vysavač Miele 5letou záruku zdarma. Používáním originálních sáčků Miele zajistíte správnou a bezproblémovou funkčnost vašeho vysavače Miele po dlouhá léta.

Více informací Registrační formulářDo e-shopu

5 let záruka na chlazení

5 let záruka na chlazení Miele

Prodlužte si záruku na sortiment chlazení na 5 let!

Při koupi jakéhokoliv přístroje ze sortimentu chlazení Miele (vestavné i volně stojící chladničky, mrazničky, vinotéky i přístroje řady MasterCool) od nás získáte prodlouženou 5letou záruku zdarma.  

Pro získání 5leté záruky je nutné se zaregistrovat vyplněním registračního formuláře, ať už osobně na našich showroomech nebo online přes níže uvedený odkaz.

Více informací Registrační formulář