Prodloužení záruky Miele

Prodloužená záruka Miele

Prodloužená záruka Miele

Bezstarostnost s prodlouženou zárukou

Dlouhá životnost, optimální komfort a maximální kvalita. Nákup produktu značky Miele je ta nejlepší volba. Přejete si maximální bezpečnost a spolehlivost svého nového spotřebiče?  Úhradou jednorázového paušálního poplatku Vám společnost Miele nabízí exkluzivní záruku dle Vašeho výběru na dobu 5 nebo 10 let. 

Prodloužená záruka Miele znamená bezstarostnost i po uplynutí zákonné záruky. Nabízíme Vám profesionální péči a kompetentní řešení problémů současně.

Miele poskytuje při koupi přístroje standardní dvouletou záruku výrobce. Platnost prodloužené záruky Miele začíná v návaznosti na standardní záruku a je platná po dobu dalších tří nebo osmi let (podle zvolené délky prodloužené záruky).

Prodlouženou záruku Miele si můžete zakoupit výhradně na nový přístroj pořízený u autorizovaného prodejce na území České republiky. Můžete si ji rovněž obstarat u svého servisního technika Miele nebo na našich showroomech Miele Experience Center v Brně a v Praze.  Seznam autorizovaných prodejců Miele je publikován na stránkách  www.miele.cz. 

Prodlouženou záruku Miele je možné zakoupit na vestavné kuchyňské přístroje, chladicí přístroje (kromě přístrojů MasterCool), pračky, sušičky, mandly  a volně stojící myčky Miele. Výhody z ní plynoucí se vztahují vždy ke konkrétnímu přístroji, který je specifikován výrobním číslem.

Prodlouženou záruku Miele nelze zakoupit na vysavače, žehlicí systém FashionMaster, vestavné nebo volně stojící kávovary, přístroje Ranges, přístroje MasterCool a přístroje Miele Professional.  Prodlouženou záruku Miele nelze uplatnit při používání přístrojů pro firemní, živnostenské či komerční účely.

Hodnota prodloužené záruky Miele podle délky platnosti: 
- 3 000 Kč včetně DPH za každý přístroj na dobu 5 let
- 7 500 Kč včetně DPH za každý přístroj na dobu 10 let 

Prodlouženou záruku Miele lze zakoupit v průběhu jednoho roku po zakoupení přístroje.

Podrobné podmínky Prodloužené záruky Miele naleznete zde.

Pokud jste si již zakoupili prodlouženou záruku na vybrané přístroje Miele, můžete si je zaregistrovat online pomocí níže uvedeného odkazu. Teprve registrací přístrojů vstupuje prodloužená záruka Miele v platnost.

Registrační formulář online
Prodloužená záruka - certifikát - vzor


 

Další informace ke stažení

Popis Formát Stáhnout
Interaktivní registrační formulář PDF Stáhnout

5 let záruka na vysavač

5 let záruka na vysavač Miele

Prodlužte si záruku na váš vysavač Miele na 5 let zakoupením XXL balení originálních sáčků Miele

Pokud si u autorizovaného prodejce Miele zakoupíte jakýkoliv podlahový vysavač Miele (nevztahuje se na tyčové, kartáčové a robotické vysavače) současně s XXL balením originálních sáčků Miele HyClean a následně se zaregistrujete, získáte na svůj vysavač Miele 5letou záruku zdarma. Používáním originálních sáčků Miele zajistíte správnou a bezproblémovou funkčnost vašeho vysavače Miele po dlouhá léta.

Více informací Registrační formulářDo e-shopu

5 let záruka na chlazení

5 let záruka na chlazení Miele

Prodlužte si záruku na sortiment chlazení na 5 let!

Při koupi jakéhokoliv přístroje ze sortimentu chlazení Miele (vestavné i volně stojící chladničky, mrazničky i vinotéky) od nás získáte prodlouženou 5letou záruku zdarma.  

Pro získání 5leté záruky je nutné se zaregistrovat vyplněním registračního formuláře, ať už osobně na našich showroomech nebo online přes níže uvedený odkaz.

* 5letou záruku nelze uplatnit na přístroje řady MasterCool

Více informací Registrační formulářAktuální sortiment chlazení naleznete zde