Kontakt

Kontakt

Miele, spol. s r.o.
Holandská 4
639 00 Brno

Kontakt na servis:
Tel.: 800 MIELE1
(800 643 531)
E-mail: servis@miele.cz

Přejít na kontaktní formulář
Online objednání opravy Miele

Objednání opravy online

Chcete-li nahlásit závadu Vašeho přístroje Miele nebo si objednat opravu online, využijte prosím našeho kontaktního formuláře.

Objednat servisní zásah

Náhradní díly a příslušenství

Ersatzteile & Zubehör

Náhradní díly a příslušenství

Originální náhradní díly Miele zaručují při opravách provedených servisními techniky společnosti Miele nebo autorizovanými techniky prodejce obvyklou funkci vašeho přístroje.
Abychom vám ještě více usnadnili práci s našimi přístroji a rozšířili možnosti jejich využití, nabízíme vám rozsáhlou nabídku originálního příslušenství značky Miele.

Příslušenství a čisticí prostředky Miele najdete na e-shopu Miele

Proč originální náhradní díly a příslušenství Miele?

Při nákupu originálních náhradních dílů a příslušenství Miele máte jistotu, že jsou tyto výrobky vyrobeny přesně pro váš přístroj. Ve výrobě všech originálních dílů a příslušenství Miele pracujeme podle stejných měřítek kvality, která používáme u našich domácích a vestavných spotřebičů. Nákupem přístroje značky Miele jste se zcela vědomě rozhodli pro nejvyšší kvalitu. Proto byste měli stejnou měrou věřit i náhradním dílům a příslušenství přímo od výrobce. Jen originální díly a příslušenství Miele zaručí svou kvalitou spolehlivou funkci domácího spotřebiče.
Naše široká nabídka originálního příslušenství Miele vám usnadní práci s našimi přístroji, jejich obsluha bude efektivnější
a pohodlnější.

Objednávání náhradních dílů a příslušenství

Originální náhradní díly a příslušenství značky Miele pro váš domácí spotřebič si můžete snadno objednat online prostřednictvím našeho servisního oddělení (servis@miele.cz). Náhradní díly a příslušenství můžete objednávat i telefonicky na níže uvedených číslech.

Prostřednictvím našeho kontaktního formuláře se na nás můžete obrátit s dotazy na náhradní díly a příslušenství i mimo pracovní dobu. Pokud neznáte číslo součásti nebo označení potřebného náhradního dílu, popište nám jej.

Vstup do e-shopu Kontaktní formulář