Chytrá domácnost – propojení přístrojů

Je tento produkt vhodný pro můj přístroj?


Co byste měli vědět o inteligentní domácnosti Miele

SmartStart

Sluneční paprsky navozují dobrou náladu?

A energii pro Vaši sušičku! Rádi čerpáte pozitivní energii prosluněného odpoledne. V zahradě s rodinou – stejně jako pro šetrné zacházení s energií. Díky funkci SmartStart budou Vaše domácí spotřebiče automaticky využívat proud v době, kdy jsou tarify za energii v síti obzvlášť nízké.*

Více o tématu „SmartStart“
Aplikace Scout RX2

Nemáte čas na důležité věci?

Když budete na cestách, postará se o vaši domácnost nový robotický vysavač Miele Scout RX2 s funkcí MobileControl. Můžete být kdekoliv – a vaše podlaha bude vždy perfektně čistá.

Více o tématu „Aplikace Scout RX2“
Služba dodávky potravin

Chybí ještě něco pro nový recept?

Vařte prostě to, co se vám zachce – aniž byste kvůli tomu museli jít nakupovat. Pokud vás inspiruje nějaký recept z aplikace Miele@mobile, máte zcela komfortně a rychle přísady brzy po ruce: přímo z aplikace jednoduše objednáte prostřednictvím služby dodávky potravin přísady online, a dodány budou přímo k vám domů. Komfort pomocí několika kliknutí – bez ztráty času a bez nákupní tašky.

Více o tématu „Služba dodávky potravin“
Smart Home

Je moje domácnost Smart Home skutečně chytrá?

Teprve tehdy, když si odsávač par rozumí s osvětlením bytu. Chytrý je teprve takový dům, u něhož do sebe zapadají všechny součásti. A požadovaný komfort existuje teprve tehdy, když lze vše řídit centrálně. Propojené domácí přístroje Miele lze do stávajícího systému Smart Home integrovat prostřednictvím vyzrálých partnerských řešení. Díky tomu můžete využívat efektivitu a komfort, které přináší celkové zasíťování domu.

Více o tématu „Smart Home“
Aplikace Miele@mobile

Nejde být na několika místech současně?

Právě pro vás! Děláte vše co nejlépe a máte rádi věci pevně ve svých rukou. A abyste se mohli i na cestách ujistit o tom, že je doma vše v pořádku, je tu aplikace Miele@mobile. Máte tak pod kontrolou stav svých přístrojů a obdržíte oznámení, když třeba skončí prací program. I když třeba právě máte na starosti důležitější mise.*

Více o tématu „Aplikace Miele@mobile“
WifiConn@ct

Rádi byste využívali předností Miele@home?

Vaše vkročení do světa propojených domácích přístrojů proběhne úspěšně a bez námahy – protože systém Miele@home je stejně tak jednoduchý jako komfortní. Jednotlivé přístroje Miele se připojují prostřednictvím WiFiConn@ct – to znamená přímého spojení s vaším domácím routerem WLAN. Kontrolu a ovládání propojených přístrojů pro domácnost* pak provádíte pohodlně ze svého chytrého telefonu nebo tabletu prostřednictvím aplikace Miele@mobile.

Více o tématu „WifiConn@ct“závisí na přístroji a modelu
Interaktivní asistent Miele

Hory prádla?

S chytrou asistencí je s jistotou zdoláte. V mnoha situacích se rádi spoléháme na profesionální podporu – například pokud jde o perfektní péči o prádlo. Interaktivní asistent Miele vám doporučí nejvhodnější prací program. Ať už se jedná o bílé nebo barevné prádlo, o bavlnu či hedvábí, silné nebo nízké zašpinění – s asistentem Miele dosáhnete při praní vždy optimálních výsledků.

Více o tématu „Interaktivní asistent Miele“
Aplikace a href="mailto:Miele@mobile"Miele@mobile/a - recepty

Vyvolat vzpomínky na dovolenou?

Se správným receptem je to snadné. Péct a vařit dokáže každý – díky nové funkci Recepty aplikace Miele@mobile to není problém. Ideální recept pro vaše kulinářská překvapení naleznete rychle pomocí chytrého telefonu nebo tabletu, včetně nákupního seznamu, který máte kdykoliv poruce. Skvělé recepty se vám díky těmto funkcím podaří zcela jednoduše – aniž byste museli stát každý den v kuchyni.

Více o tématu „Aplikace a href="mailto:Miele@mobile"Miele@mobile/a - recepty“
MobileControl

Spontánní párty během hodiny?

Chladnička už podchlazuje! Perfektní příležitosti se neodvíjí dle přesných časových plánů. Abyste si je mohli spontánně užít, vyvinuli jsme ovládání MobileControl. Protože pomocí mobilního ovládání máte vše pod kontrolou, i když právě nejste doma. Můžete tak chladničku s možností superchlazení předem připravit na čerstvé lahůdky, které právě nesete domů a chcete si je vychutnat vychlazené se svými přáteli.*

Více o tématu „MobileControl“
SuperVision

Menší společnost v kuchyni?

A víte, co se děje s prádlem. Vychutnávejte si prostě „tady a teď“ – především ve společnosti blízkých ve své kuchyni. Výhod, které přináší propojení vašich domácích spotřebičů, můžete využívat i když třeba jen půjdete kolem: protože díky funkci SuperVision máte informace o stavu domácích spotřebičů vždy na očích, aniž byste museli vytáhnout chytrý telefon – úplně nenápadně na displeji svých kuchyňských přístrojů*.

Více o tématu „SuperVision“
Propojování domácích spotřebičů pomocí aplikace Miele@home

Tady začíná svoboda v domácnosti

"Svoboda? Ta pro mě představuje měřítko kvality života. Opravdu užít si ji mohu tehdy, když mám o všem přehled."*

Více o tématu „Propojování domácích spotřebičů pomocí aplikace Miele@home“
ShopConn@ct

Každodenní pohodlné nakupování online?

Aby nám offline zůstávalo více času na nevšední věci! Maličkostem by se neměl přikládat příliš velký význam. Například zda je doma ještě dost tablet do myčky nádobí. Jednoduše se přitom prostě spolehněte na váš přístroj Miele: myčka nádobí vám sama oznámí, kdy dochází tablety, leštidlo nebo sůl. A pomocí funkce ShopConn@ct vše objednáte pohodlně online – z chytrého telefonu nebo tabletu.*

Více o tématu „ShopConn@ct“
Ovládání hlasem

Dokonalý přehled i bez smartphonu?

Zeptejte se prostě Alexy! Pro opravdu důležité věci byste měli mít volné ruce. Aniž byste museli vzít smartphone do ruky, můžete své spotřebiče kontrolovat pomocí ovládání hlasem: Amazon Echo a Alexa Voice Service vám poskytnou informace o stavu spotřebičů nebo například o vhodném pracím programu – a vy se můžete dál věnovat důležitým věcem.

Více o tématu „Ovládání hlasem“

Příslušenství a čisticí prostředky

Miele Original Zubehör
Originální příslušenství Přejít do e-shopu Přehled příslušenství