Ruka drží vzorek s červenou kapalinou.

Řešení pro laboratoře

Úvodní stránkaOboryLaboratořeŘešení pro laboratoře

360PRO pro vaši laboratoř

Miele Professional vytyčuje již přes šest desetiletí milníky efektivní a bezpečné strojové přípravy laboratorních pomůcek s jedinečnou přidanou hodnotou: větší čisticí výkon, větší procesní bezpečnost a větší hospodárnost. Při vývoji řešení přípravy laboratorního skla sází Miele Professional na úzkou spolupráci s odborníky z průmyslových a výzkumných laboratoří i s renomovanými sklárnami. Výsledkem této inovativní spolupráce jsou přístroje a postupy přípravy, které náročné uživatele přesvědčí v každém směru.

Najděte ideální řešení

Systémová koncepce 360PRO Miele Professional

Laboratoř S

Základní řešení pro vaši laboratoř

Laboratoř M

Řešení pro střední požadavky na kapacitu

Laboratoř L

Řešení pro velké množství připravovaného materiálu

360PRO

S laboratorními myčkami, příslušenstvím, čisticími prostředky a servisem nabízí Miele Professional rozsáhlý systém pro účinné a hospodárné čištění laboratorního skla.

Strojové čištění laboratorního skla laboratorní myčkou Miele Professional: investice, která se vyplatí

Ruční versus strojové čištění laboratorního skla a vybavení

S laboratorní myčkou snížíte náročnost i náklady na čištění, ušetříte cenný čas a získáte jistotu reprodukovatelných výsledků v analyticky čisté kvalitě.

Doporučené produkty

Naše řešení 360PRO pro vaši laboratoř: nabízíme vhodnou laboratorní myčku s optimální kapacitou pro individuální množství mytých předmětů.

Naše reference v oblasti laboratoří

Potřebujete individuální konzultaci?

Chcete zvýšit kvalitu každodenní přípravy nebo snížit ekonomické náklady? Nabízíme řešení na míru: neváhejte nás kontaktovat!

Média a soubory ke stažení
Informace o produktu
Sledujte nás