Novinky

Mycí technika

Vaše myčka pro prvotřídní hygienu a optimalizovanou organizaci času při každodenní práci.

MasterLine

Jsem MasterLine, vaše výkonná myčka s dlouhou životností. Jsem koncipovaná na nejvyšší požadavky profesionálního mytí nádobí a usnadním vám každodenní práci. Moderní technologie Miele, intuitivní dotykové ovládání a programy s délkou pouhých 5 minut¹ poskytují excelentní výsledky, zkracují pracovní procesy a při každém mytí zajistí více času pro to nejdůležitější: pro Vaše klienty.

Sklenice, talíře a příbory – do 17 minut vše čisté

ProfiLine

Náš svět se točí stále rychleji, a proto je jedna věc stále vzácnější: čas. Náš kalendář je plný, pracovní den nalinkovaný a požadavky enormní. Na prostoje nemáme čas.
Myčky ProfiLine byly vyvinuty pro náročné požadavky v profesionální sféře – a spojují technologie nejnovějších přístrojů Miele Professional s komfortem a designem našich prémiových modelů pro domácnost.

Myčka s přívodem čerstvé vody PG 8063 Safety

Dokonalá příprava respiračních ochranných pomůcek

Při každém požáru jsou zásahové jednotky vystaveny velkému množství možných rizik. O to větší pozornost a péči si zaslouží jejich osobní ochranné prostředky. Strojová příprava výstroje kontaminované škodlivými látkami a sekretem zde představuje důležité výhody – kromě vysoké spolehlivosti k nim patří i snížené riziko kontaktu pro správce ochranných dýchacích přístrojů.
S Miele Professional je zajištěna důkladná a současně materiál šetřící příprava respiračních ochranných pomůcek.

SmartBiz

Profesionální myčka, která se vždy přizpůsobí.

S profesionálním řešením s přidanou hodnotou je váš podnik pod kontrolou.

Podstavné tankové myčky

Příprava veškerého nádobí snadno a rychle

Seznamte se s podstavnými tankovými myčkami s intuitivním plně dotykovým displejem pro optimální komfort obsluhy a flexibilitu – při maximální efektivitě a hospodárnosti.

Prádelenská technika

Žena se usmívá do kamery a přes ruku drží bílý ručník. Nalevo od snímku stojí na šedém pozadí sušička s tepelným čerpadlem SmartBiz PDR 1108 HP a pračka PWM 1108 s kartušemi TwinDos pro automatické dávkování pracích prostředků.

Vstupte do světa profesionální péče o prádlo

SmartBiz

I pro malé firmy, jako pekárny, kadeřnictví nebo živnostenské provozy, jsou profesionální pračky a sušičky tím správným rozhodnutím. Protože jen tyto přístroje jsou dimenzovány na každodenní použití s více cykly za den a zvládnou zatížení, které běžné přístroje pro domácnost dlouhodobě nevydrží. Se SmartBiz získáte profesionální přístroje s dlouhou životností za atraktivní cenu.

Pračky a sušičky nové generace Benchmark.

V dokonalé rovnováze

Pračky Benchmark jsou díky příslovečné kvalitě Miele dimenzovány na 30 000 provozních hodin maximálního výkonu. Intuitivní ovládání a individuální nastavení zefektivňují procesy a poskytují uživateli maximální bezpečnost. Programové balíčky přesně přizpůsobené pro základní a speciální použití s krátkými programy zajišťují vynikající výsledky při minimálním využití zdrojů.

Malí obři

Základ vašeho úspěchu

Poznejte kompaktní pračky a sušičky Miele pro profesionální použití a zažijete inovativní technologie pro ještě větší kvalitu praní, hospodárnost, komfort obsluhy a flexibilitu.

PRI 318, 418, 421

Korytové mandly pro vynikající konečnou úpravu prádla

Poznejte mandly Miele Professional. S exkluzivním inovativním vybavením, nejvyšší kvalitou a nejsnazší obsluhou zajistí mandly perfektní výsledky konečné úpravy, které splňují i ty nejvyšší požadavky.

Žehlení může být i zábava

Profesionální parní žehlicí systém PIB 100

Je péče o prádlo, a zejména žehlení, každodenní součástí vašeho podnikání, ale není to vaše hlavní činnost? Nyní se můžete soustředit jen na to podstatné. Miele přichází s profesionálním řešením v podobě PIB 100.

Dentální, laboratorní a zdravotnická technika

Je čas na změnu

ExploreLine:Laboratorní myčka PG 8504

Přechod z ručního čištění na laboratorní myčku zvyšuje účinnost a současně redukuje používání cenných zdrojů, jako je čas, voda, elektrická energie a procesní chemikálie. Usnadněte si každodenní práci v laboratoři s naší laboratorní myčkou PG 8504.

V dokonalé souhře

SlimLine PLW 7111

Vhodné do jakýchkoliv prostor: efektivní přípravu laboratorního skla můžete zajistit i na malém prostoru. Laboratorní myčka PLW 7111 SlimLine poskytuje velkou objemovou kapacitu. Díky modulárnímu systému plnění EasyLoad dosáhnete maximální efektivity.

Komplexní přístup v oblasti přípravy instrumentária

Řada PWD 86

Moderní chirurgické postupy využívají stále častěji komplexní instrumentárium. Ačkoliv lze takové instrumentárium před přípravou mnohdy rozložit, přesto obsahuje klouby nebo jiné komponenty, které se čistí prokazatelně hůře než jednoduchá dutá tělesa.

Patentovaná technologie „Power Pulse Cleaning“, vyvinutá společností Miele jako předním německým inovátorem, umožňuje přípravu minimálně invazivního instrumentária v souladu se speciálními požadavky na čištění. Pro více bezpečnosti a krátké programy – zcela bez ručního předčištění.

EasyLoad: nový, rychlý, vysoce efektivní

Nový systém plnění pro laboratorní myčky Miele.

Systém EasyLoad je flexibilní, jeho ovládání je intuitivní a umožňuje výrazné navýšení kapacity přípravy laboratorního skla.

Výkonná a flexibilní:

Velkokapacitní laboratorní myčka Miele PLW 86

Řada přístrojů PLW 86 vytváří standardy v oblasti výkonu a uživatelské přívětivosti. Celý nově vyvinutý mycí systém má výrazně vyšší výkon ve srovnání s předchozí řadou a kromě toho umí díky čerpadlu s variabilními otáčkami přizpůsobit výkon a spotřebu vody náplni.

  1. 1.
    Délka programu závisí na přípojce v místě instalace. 5 minut při připojení na 3N AC 400 V, 50 Hz a teplou vodu 65 °C.