EasyLoad: Miele představuje nový způsob plnění

Systém EasyLoad připraví laboratorní sklo výrazně rychleji, snadněji a současně vysoce efektivně. Díky němu mají zákazníci celou řadu výhod. Systém EasyLoad je flexibilní, jeho ovládání je intuitivní a umožňuje výrazné navýšení kapacity přípravy laboratorního skla.

Easyload: Přehled nejdůležitějších výhod

Nový injektorový systém

Snadno a intuitivně

Optimální využití celého mycího prostoru

Efektivní a prostorově úsporné

Důkladné vyčištění všech mytých předmětů

Čisté a šetrné k materiálu

Systémové komponenty

Nové injektorové trysky, nové plastové držáky a podpěry, nové injektorové moduly, nové přídržné mřížky. Použití nových injektorových trysek a držáků bez přídržných rámů je možné téměř ve všech laboratorních mycích koších Miele. Tabulku kompatibility naleznete níže.

Moduly

Systém EasyLoad umožňuje vysoce efektivní využití mycího prostoru. K dispozici je nový injektorový systém pro všechny běžné injektorové moduly a mnoho dalších mycích košů. Pro různé přístroje jsou k dispozici různé moduly.

Injektorové trysky

Nové injektorové trysky zaručují důkladné vyčištění uvnitř i v případě, že dno laboratorního skla dosedá na špičku trysky. Nová podložka obepíná injektorovou lištu modulu nebo koše tak, že šetří dostupnou výšku a redukuje boční pohyby mytých předmětů. Na různé zavážecí vozíky nebo moduly lze umístit velké množství injektorových trysek.

Přídržná mřížka

Zvýšenou stabilitu poskytuje nová přídržná mřížka. V případě potřeby ji lze nasadit na příslušný injektorový modul, kde spolehlivě udrží i obzvláště velké laboratorní sklo ve vzpřímené poloze, která je nejšetrnější vůči materiálu.

EasyLoad znamená účinnost a komfort:

Kompatibilita s celým výrobním programem.

Speciálně trysky systému EasyLoad lze použít téměř bez výjimky ve všech laboratorních myčkách Miele.