Symrise

Jil Sander, Fahrenheit, Tristano Onofri: již po desetiletí jsou tyto vůně legendami ve světě parfémů. Že za oblíbenými kompozicemi stojí podnik z městečka Holzminden nad Vezerou, je již méně známo. Dnes společnost Symrise AG disponuje celosvětovými kompetencemi v oblasti vůní a chutí.

Čtyři zaměstnanci Symrise pracují v laboratorním oddělení podniku

Důležitým předpokladem k tomu, aby produkty společnosti Symrise AG splňovaly všechny požadavky a standardy kvality, je především jedno: provádění náročných testovacích sérií. Například při testování vůně pracího prostředku posuzuje tým specialistů vůni vlhkého prádla v několika pracích testech. Výzvou tohoto postupu je, že výsledky musí být vhodné pro každodenní použití. Z toho důvodu se vůně testují přesně v takovém prostředí, pro jaké jsou vyvíjeny. Při tom se používají stejné pračky a myčky nádobí jako v mnoha domácnostech. Technika Miele zde hraje důležitou roli.

​Laboratorní myčka Miele z řady PG 85 stojí v laboratorní lince firmy Symrise.

Jakmile je testovací série dokončena, musí se vyčistit kádinky, lžičky a lahve ze skla nebo plastu. I k tomu jsou týmům specialistů k dispozici přístroje Miele. 120 myček Miele představuje v laboratořích Symrise praktické každodenní pomocníky, protože potřebují málo místa, rychle se obsluhují a spolehlivě fungují. Jejich program příslušenství EasyLoad usnadňuje plnění přístrojů a laboratorní sklo tak lze automaticky umístit na správné místo.

Pracovník firmy Symrise čichá ke vzorku vůně s logem Symrise.

O něco dále jsou pracovníci postaveni před jiný důležitý úkol: lisují velké množství cibule, aby ze šťávy vyrobili cibulový extrakt. Následně je nutné použité filtrační textilie z lisovacích přístrojů vyprat. A protože žádnou výjimkou nejsou filtrační textilie o hmotnosti 10kg, je potřeba pračka, která může právě toto nabídnout. Buben profesionálního přístroje Miele lze naplnit až 18kg. Pračka je tak výrazně větší než přístroje z laboratoří – a ideálně vhodná pro tuto činnost.

Potřebujete individuální konzultaci?

Vše od jednoho dodavatele. Miele Professional splňuje tento požadavek, od prádelenské až po laboratorní techniku. Nabízíme systémová řešení na míru – do detailu přizpůsobená individuálním požadavkům vašeho podniku.

Zjistěte více o souvisejících oborech

Naši odbornost potvrzují i další referenční objekty