Profesionální laboratorní technika

Úvodní stránkaProduktyLaboratorní technika

Jasné rozhodnutí pro analyticky čisté laboratorní pomůcky

Analyticky čistá příprava laboratorního skla: Miele Professional vytyčuje milníky efektivní a bezpečné strojové přípravy laboratorních pomůcek. Toto systémové řešení zajišťuje ideální výsledky mytí při vynikající šetrnosti k materiálu a hospodárnosti.

Novinky

Miele Professional znamená inovace. Prohlédněte si naše nejaktuálnější novinky a najděte vhodné řešení pro své potřeby.

Proč laboratorní technika Miele Professional?

Robustní konstrukce s dlouhou životností

Kvalita, na kterou se můžete spolehnout

Náročný každodenní pracovní režim vyžaduje přístroje, na které se můžete na 100% spolehnout. K tomu, aby byla tato spolehlivost zaručena, jsou každý přístroj a každé příslušenství Miele Professional podrobeny důkladným testům kvality a pečlivé výstupní kontrole. Teprve ve chvíli, kdy všechny testy ve výrobě proběhnou, dochází k dodání nebo montáži na místě. Kontinuální a přísné kontroly jsou důležitou součástí vysokých kvalitativních požadavků, které na sebe Miele Professional klade. Tyto nároky začínají už při výrobě jednotlivých součástek a jejich výsledkem je neobvykle rozsáhlá vertikální integrace: Zpracování kovů, výroba plastových dílů, vývoj motorů a čerpadel a výroba elektroniky – všechny důležité fáze výroby provádíme ve vlastních podnicích, takže má Miele ve všech oblastech úplnou kontrolu nad kvalitou.
Udržitelnost v dokonalosti

Vynikající účinnost a hospodárnost

Nejvyšší výkonnost a vynikající efektivita a hospodárnost – spojení zdánlivě protichůdných nároků je typickým znakem systémových řešení Miele Professional. Naše přístroje a postupy se vyznačují nízkou spotřebou vody, energie a chemikálií a inovativními programy, které dosahují vynikajících výsledků přípravy a maximální šetrnosti vůči materiálu. Pokročilé technologie podtrhují vysoké nároky na efektivitu našich produktů, například systémů pro úsporu zdrojů. Další plusový bod pro hospodárnost: Díky vysoké kvalitě materiálu a zpracování dosahují přístroje značky Miele Professional dlouhé životnosti.
Finanční služby

Nabídky na míru

S přístroji a příslušenstvím Miele Professional profitujete od začátku. A to i během plánování své investice. Servisní a poradenské služby Miele zahrnují na přání také finanční služby. S naším financováním na míru se již brzy můžete těšit z příslovečné kvality Miele.
Všechno v dobrých rukou

Projektování a instalace: od začátku s Miele

Před samotnou instalací nových přístrojů vás Miele podpoří rozsáhlými poradenskými službami. Týká se to zjištění aktuálních a budoucích kapacitních potřeb, ale také podrobných úvah o hospodárnosti. A právě u rozsáhlých projektů můžete počítat s Miele jako se silným partnerem s dlouholetými zkušenostmi. Naši odborníci poradí vašim projektantům a architektům, vytvoří montážní výkresy, na přáni zkoordinují různé řemeslníky a převezmou dohodu s dalšími poskytovateli služeb, například při instalaci IT infrastruktury nebo funkčního nábytku.
Systémová řešení pro perfektní výsledky

Analyticky čistá příprava laboratorního skla

Miele nabízí prostřednictvím mycích a dezinfekčních automatů, speciálních postupů přípravy a optimálně přizpůsobeného příslušenství obsáhlá systémová řešení pro analyticky čistou přípravu různého laboratorního skla. Systémová řešení umožňují reprodukovatelné výsledky také při náročném použití v oblasti organické, anorganické a fyzikální chemie, biologie, mikrobiologie, v nemocničních laboratořích, ve farmacii, v potravinářském nebo kosmetickém průmyslu.
Silný partner

Typické pro Miele – včetně servisu

Miele Professional znamená spolehlivou kvalitu – i co se týče servisu. Plošná síť servisních techniků umožňuje zajištění servisu na místě. Miele kromě toho nabízí celou řadu kontrol, které se v různých fázích životního cyklu přístroje provádějí. Speciálně vyškolení technici provádějí v souladu se zákonnými a normativními požadavky a národními doporučeními příslušné procesní kontroly. A díky materiálu, který mají technici s sebou, je možné vyřídit okolo 90 % všech servisních případů už při první návštěvě. Ne náhodou získává technický servis Miele už po několik let opakovaně nejvyšší hodnocení za vynikající služby.

Silný partner

Miele Professional stanovuje měřítka, i co se týká servisu. Ne náhodou získává servisní služba společnosti Miele opakovaně nejvyšší hodnocení za podávání vynikajících výkonů. Díky plošné síti techniků zákaznické služby je zaručen kvalitní servis a díky materiálu, který mají technici s sebou, je možné vyřídit až 90 % všech servisních případů už při první návštěvě. Chybějící náhradní díly jsou zpravidla k dispozici přes noc. Miele poskytuje záruku na dodání pro funkční náhradní díly v trvání až 15 let. Různé servisní smlouvy s možností nastavení údržby podle potřeb zákazníka slouží jako prevence závad a zvyšují hodnotu přístrojů. Naši speciálně vyškolení technici vám poskytnou odborné poradenství v technice používání a mohou vaše průmyslová zařízení přizpůsobit individuálním uživatelským potřebám. Navíc vám nabízíme rozsáhlé poradenství již před instalací vašich nových přístrojů. Naši odborníci pomohou při zjišťování kapacitních potřeb a při plánování vám poskytnou podrobné výpočty hospodárnosti.
S nejlepšími doporučeními

Duran Group

Miele Professional doporučuje laboratorní sklo Duran a Duran Group doporučuje mycí a dezinfekční automaty Miele Professional: Chemické vlastnosti jsou pro zachování hodnoty kvalitního laboratorního skla rozhodující, protože dobrá odolnost vedle šetrné metody čištění minimalizuje v rozhodující míře korozi skla. Díky vynikajícím chemickým vlastnostem je laboratorní sklo DURAN® obzvláště vhodné pro mnohonásobné mytí a je zaručena dlouhá životnost laboratorního skla.