Produkty

Mycí technika

Dvě techniky mytí nabízí Miele Professional ve svém portfoliu průmyslových myček nádobí. Profesionální myčky nádobí jsou buď s přívodem čerstvé vody do každé fáze programu, nebo tankové, resp. průchozí.
Průmyslové myčky nádobí s přívodem čerstvé vody do každé fáze programu zaručují brilantní výsledky mytí při nejvyšší kvalitě čištění a hygieny. Tento systém zajišťuje, díky výměně vody mezi jednotlivými částmi programu, při mytí skleněného nádobí konzistentně vysokou kvalitu čištění po celou dobu provozu.
Díky vysokému výkonu a krátkým programům jsou efektivním řešením pro různé druhy kuchyní a umýváren nádobí. Jsou ideální pro použití v gastronomii, hotelnictví, klubech nebo školách. Jako specialistu na mytí skla, příborů i nádobí lze průmyslové myčky vzhledem k velmi vysoké hygieně mytí spolehlivě používat také v nemocnicích, domovech a školkách.
Maximální hygienická bezpečnost je vyžadována především ve všech zařízeních, kde se vyskytují osoby se zvýšeným zdravotním rizikem (mladší, starší, těhotné, imunosupresivní osoby). Zde jsou modely Miele HYGIENE s vysokými teplotami mytí cennou součástí systematického předcházení infekcím.
Přesvědčí vás nejen prvotřídními výsledky mytí. Díky krátkým programům, ekonomickému využívání zdrojů a co nejvyšší šetrnosti k mytým předmětům, jsou spolehlivými pomocníky v oblasti gastronomie, hotelového průmyslu a hromadného stravování.

Systém tankového mytí je vhodný všude tam, kde je potřeba umýt v krátkém čase velké množství nádobí. Jeho výkonnost je v nové generaci myček nádobí Miele Professional ještě vyšší než dříve.

Od úzkých myček skla, přes klasické modely se šířkou 60 cm, až po myčky s mimořádně hlubokým mycím prostorem na objemné předměty, např. pro nádoby podle gastronorem. Nové průmyslové myčky nádobí poskytují odpovídající kapacitu pro každé pracoviště, specifické programy pro všechny druhy nádobí a stupně znečištění a komplexní program košů pro důkladnou přípravu všech mytých předmětů.
Ve svém sortimentu Miele dále nabízí myčky nádobí s průchozím tankovým systémem. Jedná se o odpověď na požadavky efektivního mytí nádobí v restauracích, hotelech a menších provozovnách společného stravování. Myčka nádobí Miele PG 8172 Eco se zpětným využitím tepla je první volbou zejména s ohledem na nejvyšší nároky na hospodárnost a efektivní využívání vstupních zdrojů. Perfektní mycí výkon, maximální rychlost a flexibilita - pouze s těmito vlastnostmi si myčka nádobí zaslouží své místo po boku profesionálních kuchařů.

Servisní síť zajistí po celé České a Slovenské republice značkový servis Miele.

Průmyslové myčkyPříslušenství pro myčky

Prádelenská technika

Ať už se jedná o prádlo ve wellness, froté ručníky v lázních, péřové přikrývky v hotelu, choulostivé svrchní oděvy nebo velké množství prádla v domovech - výkonné pračky Miele Professional s kapacitou náplně 5,5 až 32 kg zaručují díky svým pečlivě nastaveným standardním i speciálním programům vynikající výsledky praní.
Pračky Miele se vyznačují nejkratší dobou provozu, snadnou obsluhou, vynikajícím výkonem při odstřeďování a efektivním využíváním vstupních zdrojů. Díky těmto vlastnostem mají pračky Miele Professional své stálé místo v interních prádelnách v oblasti gastronomie, pečovatelských zařízeních i velkoprádelnách. Pračky jsou také používány např. při úklidu budov, v hotelech a ubytovacích zařízeních, mateřských školách a jeslích, restauracích, jezdeckých stájích, veřejných prádelnách nebo požárních stanicích.

Nová generace praček "The Benchmark Machines" představuje dvě řady přístrojů - Performance a Performance Plus - s kapacitou náplně mezi 10 a 20kg. S nižší kapacitou náplně nabízí Miele Professional prádelenské přístroje z řady Malí obři (5,5 kg) nebo octoplus (8 resp. 10 kg). Pro instalaci do stěny nabízí Miele profesionální hygienické pračky s oddělenou čistou a nečistou stranou, které jsou obzvláště vhodné do interních prádelen v domovech pro seniory nebo pečovatelských zařízeních.
Programovatelná řídicí jednotka průmyslových praček disponuje technicky osvědčenými programy např. pro údržbu péřových či prachových přikrývek, peřin a dek z přírodních vláken, požárních zásahových obleků a ochranných oděvů, mopů nebo koňských dek.
Pračky Miele jsou doplněny nabídkou průmyslových sušiček prádla s odpovídající kapacitou. Charakteristickým rysem profesionálních sušiček je patentovaný systém sušení PerfectDry, individuální vedení uživatele, programovatelná řídicí jednotka, různé druhy vytápění a krátké programy.

Mimo to se v produktovém portfoliu Miele Professional nacházejí také mandly a profesionální korytové mandly.
Zejména v oblasti péče o seniory, ošetřovatelství a hotelnictví přesahuje naše portfolio standard a nabízí služby v oblasti výpočtu kapacity, plánování, montáže, údržby a oprav. Velkou výhodou je také náš komplexní zákaznický servis.

Průmyslové pračkyPrůmyslové sušičkyVěžové uspořádání průmyslové pračky a sušičkyPrůmyslové mandlyPrůmyslové parní žehlicí systémySušicí skříněPříslušenství pro prádelenskou techniku

Zubní technika

Miele Professional nabízí prostřednictvím System4Dent inovativní kompletní systém pro bezpečnou a efektivní přípravu instrumentária ve stomatologii. Byl vyvinut na základě dlouholetých zkušeností a ve spolupráci s odborníky z praxe. System4Dent rozdělil cyklus přípravy do čtyř částí: čištění a dezinfekce nástrojů v mycím a dezinfekčním automatu, použití odpovídajících chemikálií pro důkladné a šetrné čištění stomatologického instrumentária, kompletní procesní dokumentace a komplexní rozsah služeb (poradenství, údržba, opravy a validace).
System4Dent pro profesionální přípravu nástrojů splňuje nejvyšší požadavky na bezproblémový oběh instrumentária. Představuje hospodárné a šetrné systémové řešení pro perfektní výsledky přípravy v moderní stomatologické praxi. Zvláště patrné je to v programu Vario TD, který lze použít pro bezpečnou a rutinní přípravu všech termostabilních nástrojů dle DIN EN ISO 15883. Proces je obzvláště šetrný k materiálům a doporučuje se také pro přípravu přenosových nástrojů (násadců a úhlových nástrojů).
Mycí a dezinfekční automaty Miele jsou ve stomatologických ordinacích základem efektivní a bezpečné strojové přípravy instrumentária v zubní praxi.

Mycí a dezinfekční automatyPříslušenství pro zubní techniku

Laboratorní technika

Mycí automaty i mycí a dezinfekční automaty Miele Professional umožňují analyticky čistou přípravu laboratorního skla a pomůcek. Charakteristická je jejich vysoká kapacita při přípravě laboratorního skla. Inovativní koncept modulárních košů nabízí maximální flexibilitu a intuitivní obsluhu, protože moduly lze použít v různých kombinacích. Výhodou je úspora času, vyšší kapacita a nižší náklady. Produktové portfolio společnosti Miele nabízí řešení pro různé oblasti použití, např. pro petrochemický nebo farmaceutický průmysl.
Pro bezpečné a šetrné čištění laboratorního skla nabízí Miele Professional širokou škálu příslušenství, které se skládá z horních a spodních košů, nakládacích vozíků a nástavců pro různé typy skla.
Jako další doplněk k laboratorním dezinfekčním přístrojům dodává Miele Professional odpovídající procesní chemii. Čisticí a neutralizační prostředky, které jsou pečlivě přizpůsobeny jednotlivým fázím přípravy, umožňují důkladný, rychlý a zároveň k materiálu šetrný průběh procesů. Jsou vhodné pro různé druhy použití a k úplnému odstranění reziduí.
Servisní síť zajistí po celé České a Slovenské republice značkový servis Miele.
Zejména v oblasti velkých průmyslových laboratoří nebo univerzitních laboratoří přesahuje naše portfolio standard a nabízí služby v oblasti výpočtu kapacity, plánování, montáže, údržby a oprav. Velkou výhodou je také náš komplexní zákaznický servis.

Mycí automaty, mycí a dezinfekční automatyVelkokapacitní mycí a dezinfekční automatyPříslušenství pro laboratorní techniku

Zdravotnická technika

Profesionální mycí a dezinfekční přístroje Miele Professional prokazují každý den znovu a znovu svoji kvalitu při přípravě nástrojů v náročném uživatelském prostředí. Miele Professional nabízí rozsáhlou řadu podpultových dezinfekčních přístrojů pro ordinace všeobecných lékařů, gynekologů a ORL specialistů. Mimo to také velkokapacitní čisticí přístroje nebo zařízení na mytí kontejnerů a vozíků pro kliniky a nemocnice, vše s odpovídajícím příslušenstvím.
Systémové řešení nabízí další výhody také z hlediska udržitelnosti. Například mycí a dezinfekční automaty lze kombinovat se zařízeními na mytí kontejnerů a vozíků, což vede k úsporám energie díky procesu CombiEco. Bezpečné a úspěšné čištění a dezinfekce zdravotnického instrumentária je s dezinfekčními přístroji Miele zaručeno. Pracují důkladně, šetrně a rychle. Navíc jsou nenáročné na údržbu a mají dlouhou životnost, takže hodnota investice zůstává zachována velmi dlouho. Servisní síť zajistí po celé České a Slovenské republice komplexní značkový servis Miele.
Miele nabízí širokou škálu příslušenství včetně horních a spodních košů, nakládacích vozíků a nástavců pro široké spektrum nástrojů z různých oborů, např. oftalmologie, veterinární medicíny a chirurgie. Tímto způsobem budou zdravotnické nástroje bezpečně připraveny a bude zachována jejich hodnota. Dalším klíčovým pilířem je dokumentace procesu čištění. Miele nabízí flexibilní kompletní řešení pro dokumentaci a protokolování přípravy nástrojů včetně všech relevantních parametrů a představuje tak významné zvýšení kvality.
Již více než pět desetiletí představuje Miele Professional inovativní milníky v efektivní a bezpečné strojové přípravě nástrojů v nemocnicích a lékařských ordinacích. Zejména v oblasti centrální sterilizace naše portfolio přesahuje standard a nabízí služby v oblasti výpočtu kapacity, plánování, montáže, údržby a oprav.

Mycí a dezinfekční automatyMycí a dezinfekční automaty na podložní mísyVelkokapacitní mycí a dezinfekční automatyPříslušenství pro zdravotnickou techniku