Zdravotnická technika Miele Professional

Úvodní stránkaProduktyZdravotnická technika

V ordinaci a na klinice

Komplexně propracovaná příprava instrumentária: Miele Professional vytyčuje milníky v oblasti efektivní a bezpečné strojové přípravy instrumentária. Ordinace a kliniky profitují z profesionálního řešení od jednoho výrobce, které optimalizuje jak procesní cyklus, tak také administrativní náklady.

*Kliknutím na odkaz budete přesměrování na webové stránky skupiny Steelco. Steelco je 100% dceřinou společností skupiny Miele a stará se mimo jiné o projekty pro plánování a vybavení centrálních sterilizací na klinikách.

Novinky

Miele Professional znamená inovace. Prohlédněte si naše nejaktuálnější novinky a najděte vhodné řešení pro své potřeby.

Proč zdravotnická technika Miele Professional?

Robustní konstrukce s dlouhou životností

Kvalita, na kterou se můžete spolehnout

Náročný každodenní pracovní režim vyžaduje přístroje, na které se můžete na 100% spolehnout. K tomu, aby byla tato spolehlivost zaručena, jsou každý přístroj a každé příslušenství Miele Professional podrobeny důkladným testům kvality a pečlivé výstupní kontrole. Teprve ve chvíli, kdy všechny testy ve výrobě proběhnou, dochází k dodání nebo montáži na místě. Kontinuální a přísné kontroly jsou důležitou součástí vysokých kvalitativních požadavků, které na sebe Miele Professional klade. Tyto nároky začínají už při výrobě jednotlivých součástek a jejich výsledkem je neobvykle rozsáhlá vertikální integrace: Zpracování kovů, výroba plastových dílů, vývoj motorů a čerpadel a výroba elektroniky – všechny důležité fáze výroby provádíme ve vlastních podnicích, takže má Miele ve všech oblastech úplnou kontrolu nad kvalitou.
ROBOTVARIO X-tra

Příprava robotického instrumentária

Systémové řešení se skládá z modulárního konceptu mycích sít, speciálního programu a přizpůsobených procesních chemikálií.

ROBOTVARIO X-tra

ROBOTVARIO X-tra: Příprava s PG 8528

Jako systémové řešení pro přípravu instrumentária pro robotickou chirurgii má ROBOTVARIO velkou důvěru odborných kruhů a výrobce operačních robotů, Intuitive Surgical Inc., ho doporučuje. Společnost Miele Professional postup nyní dále optimalizovala a nabízí zvýšenou plnicí kapacitu a modulární koncepci mycích košů. Systém ROBOTVARIO X-tra umožňuje se zavážecím vozíkem A 502 a různými dostupnými moduly pro ukládání instrumentária použití v rámci centrální přípravy v nemocnici. Vozík pojme bezpečně upnutých až 8 hřídelových instrumentů a další 2 speciální instrumenty a umožňuje řádné propláchnutí všech dutin. Dodatečná lišta s tryskami zajišťuje cílené čištění často silně znečištěných pracovních konců. Kromě toho je zavážecí vozík A 502 vybaven mikrofiltrem, který zabraňuje ukládání částic uvnitř instrumentária. Navíc může vozík vedle tyčových a speciálních nástrojů pojmout další instrumentárium a příslušenství pro robotické zásahy, např. válce trokarů.

ROBOTVARIO: Příprava s PG 8536

Zavážecí vozík E 428, který lze použít v mycím a dezinfekčním automatu Miele PG 8536, je vhodný pro mytí až šesti hřídelových instrumentů. Pro každý instrument jsou k dispozici dvě přípojky pro oddělené proplachování krytu řídící jednotky a vnitřního prostoru násady s oblastí distálního konce.

Příprava robotického instrumentária

Komplexnost robotického instrumentária minimálně invazivní chirurgie klade vysoké nároky na bezpečnou a spolehlivou přípravu instrumentária. Systém přípravy ROBOTVARIO od Miele Professional je tvořen speciálně vyvinutým zavážecím vozíkem, novým programem přípravy a vhodnými procesními chemikáliemi. Tímto nabízí Miele Professional inovativní řešení pro bezpečné a hospodárné mytí a dezinfekci robotického instrumentária.
Perfektně zajištěno

Segosoft Miele Edition – dokumentování se systémem

Miele Professional nabízí vlastní kompletní řešení pro dokumentování přípravy. Základem je dokumentační software Segosoft Miele Edition. Tento program, který je pečlivě optimalizován pro každodenní použití v klinické praxi, vytváří jednoznačné, před neoprávněnými zásahy chráněné a právně uznávané zdokumentování přípravy instrumentů. Z toho profitují nejen pacienti, ale i uživatelé, obzvláště na základě certifikované právní jistoty. Segosoft Miele Edition umožňuje dokumentování všech důležitých kroků přípravy od čištění a dezinfekce přes sterilizaci až po závěrečnou kontrolu. Kromě toho může software v elektronické formě zdokumentovat veškeré rutinní kontroly a práce údržby. Tímto způsobem poskytuje výrazný přínos pro management kvality při zásobování sterilními materiály a cenné údaje pro controlling.
Udržitelnost v dokonalosti

Vynikající účinnost a hospodárnost

Nejvyšší výkonnost a vynikající efektivita a hospodárnost – spojení zdánlivě protichůdných nároků je typickým znakem systémových řešení Miele Professional. Naše přístroje a postupy se vyznačují nízkou spotřebou vody, energie a chemikálií a inovativními programy, které dosahují vynikajících výsledků přípravy a maximální šetrnosti vůči materiálu. Pokročilé technologie podtrhují vysoké nároky na efektivitu našich produktů, například systémů pro úsporu zdrojů. Další plusový bod pro hospodárnost: Díky vysoké kvalitě materiálu a zpracování dosahují přístroje značky Miele Professional dlouhé životnosti.
Finanční služby

Nabídky na míru

S přístroji a příslušenstvím Miele Professional profitujete od začátku. A to i během plánování své investice. Servisní a poradenské služby Miele zahrnují na přání také finanční služby. S naším financováním na míru se již brzy můžete těšit z příslovečné kvality Miele.
Všechno v dobrých rukou

Projektování a instalace: od začátku s Miele

Před samotnou instalací nových přístrojů vás Miele podpoří rozsáhlými poradenskými službami. Týká se to zjištění aktuálních a budoucích kapacitních potřeb, ale také podrobných úvah o hospodárnosti. A právě u rozsáhlých projektů můžete počítat s Miele jako se silným partnerem s dlouholetými zkušenostmi. Naši odborníci poradí vašim projektantům a architektům, vytvoří montážní výkresy, na přáni zkoordinují různé řemeslníky a převezmou dohodu s dalšími poskytovateli služeb, například při instalaci IT infrastruktury nebo funkčního nábytku.
Perfektně přizpůsobeno

Vše od jednoho dodavatele – System4Med 

Se systémem System4Med nabízí Miele Professional inovativní komplexní systém pro bezpečnou a účinnou přípravu medicínských nástrojů v ordinacích. Byl vyvinut na základě dlouholetých zkušeností a ve spolupráci s experty z praxe nabízí System4Med systémové řešení, které rozděluje celý cyklus přípravy do čtyř stupňů: čištění/dezinfekce/sterilizace, sladěná řešení jednotlivých komponent a procesních chemikálií, dokumentace a nejvyšší kvalita při servisu. Na každém tomto stupni poskytuje Miele Professional výkonné přístroje, řešení dokumentace a další příslušenství i obsáhlé služby. Jelikož veškeré komponenty tohoto systému pocházejí od jednoho výrobce, jsou vzájemně perfektně sladěny. Výsledkem je bezproblémová, hospodárná a k materiálu mimořádně šetrná příprava instrumentária. Rovněž administrativní zátěž je nižší, protože Miele je kompetentním partnerem pro celý proces – od přístrojové techniky až po financování.
Praktická řešení

Mycí, dezinfekční a sterilizační automaty 

Miele Professional už více než pět desetiletí vytyčuje milníky v oblasti efektivní a bezpečné strojové přípravy instrumentária klinik a ordinací. Mycí, dezinfekční a sterilizační automaty Miele Professional umožňují spolehlivé a prokazatelně úspěšné mytí, dezinfekci a sterilizaci zdravotnického instrumentária. Proces je přitom mimořádně šetrný k materiálu a v souladu s nejvyššími požadavky na koloběh instrumentária bez slabých míst – a to ve všech zdravotnických oblastech s programovými balíčky sestavenými podle cílových skupin.
To správné vybavení pro vaše potřeby

Dokonale sladěné součásti

Pro spolehlivou přípravu zdravotnických prostředků se zachováním hodnoty nabízí Miele Professional rozmanitý program komponent s horními a spodními koši, zavážecími vozíky a nástavci pro široké spektrum nástrojů. V dokonalém souladu s přístroji Miele Professional je tak možné nabídnout pro každý požadavek individuální řešení – od přípravy anesteziologického instrumentária, přes instrumentárium v miniinvazivní chirurgii, až po vhodné součásti pro oftalmologii a gynekologii. V oblasti mycích a dezinfekčních automatů na podložní mísy je vám navíc k dispozici procesní chemie, která je přesně sladěná s našimi přístroji.
Procesní postupy, které lze kompletně zrevidovat

Inteligentní dokumentační software

Miele Professional nabízí flexibilní řešení pro dokumentaci přípravy instrumentária. Dokumentace a protokolování přípravy se všemi důležitými parametry představuje značnou výhodu pro kvalitu – a v neposlední řadě otevírá rozsáhlé možnosti pro optimalizaci procesů a snižování nákladů. Pro ucelenou dokumentaci procesů přípravy nástrojů nabízí Miele Professional například časově velice úsporné řešení Plug & Play prostřednictvím aplikace DataDiary. Ta automaticky přijímá procesní data a umožňuje vytváření protokolů přímo v aplikaci na tabletu. Miele Professional kromě toho nabízí i další řešení, kde ovládání neprobíhá přes aplikaci.
Silný partner

Typické pro Miele – včetně servisu

Miele Professional znamená spolehlivou kvalitu – i co se týče servisu. Plošná síť servisních techniků umožňuje zajištění servisu na místě. Miele kromě toho nabízí celou řadu kontrol, které se v různých fázích životního cyklu přístroje provádějí. Speciálně vyškolení technici provádějí v souladu se zákonnými a normativními požadavky a národními doporučeními příslušné procesní kontroly. A díky materiálu, který mají technici s sebou, je možné vyřídit okolo 90 % všech servisních případů už při první návštěvě. Ne náhodou získává technický servis Miele už po několik let opakovaně nejvyšší hodnocení za vynikající služby.

Silný partner

Miele Professional stanovuje měřítka, i co se týká servisu. Ne náhodou získává servisní služba společnosti Miele opakovaně nejvyšší hodnocení za podávání vynikajících výkonů. Díky plošné síti techniků zákaznické služby je zaručen kvalitní servis a díky materiálu, který mají technici s sebou, je možné vyřídit až 90 % všech servisních případů už při první návštěvě. Chybějící náhradní díly jsou zpravidla k dispozici přes noc. Miele poskytuje záruku na dodání pro funkční náhradní díly v trvání až 15 let. Různé servisní smlouvy s možností nastavení údržby podle potřeb zákazníka slouží jako prevence závad a zvyšují hodnotu přístrojů. Naši speciálně vyškolení technici vám poskytnou odborné poradenství v technice používání a mohou vaše průmyslová zařízení přizpůsobit individuálním uživatelským potřebám. Navíc vám nabízíme rozsáhlé poradenství již před instalací vašich nových přístrojů. Naši odborníci pomohou při zjišťování kapacitních potřeb a při plánování vám poskytnou podrobné výpočty hospodárnosti.