Zdravotnická technika Miele Professional

Úvodní stránkaProduktyZdravotnická technika

V ordinaci a na klinice

Komplexně propracovaná příprava instrumentária: Miele Professional vytyčuje milníky v oblasti efektivní a bezpečné strojové přípravy instrumentária. Ordinace a kliniky profitují z profesionálního řešení od jednoho výrobce, které optimalizuje jak procesní cyklus, tak také administrativní náklady.

*Kliknutím na odkaz budete přesměrování na webové stránky skupiny Steelco. Steelco je 100% dceřinou společností skupiny Miele a stará se mimo jiné o projekty pro plánování a vybavení centrálních sterilizací na klinikách.

Novinky

Miele Professional znamená inovace. Prohlédněte si naše nejaktuálnější novinky a najděte vhodné řešení pro své potřeby.

Proč zdravotnická technika Miele Professional?

Silný partner

Typické pro Miele – včetně servisu

Miele Professional znamená spolehlivou kvalitu – i co se týče servisu. Plošná síť servisních techniků umožňuje zajištění servisu na místě. Miele kromě toho nabízí celou řadu kontrol, které se v různých fázích životního cyklu přístroje provádějí. Speciálně vyškolení technici provádějí v souladu se zákonnými a normativními požadavky a národními doporučeními příslušné procesní kontroly. A díky materiálu, který mají technici s sebou, je možné vyřídit okolo 90 % všech servisních případů už při první návštěvě. Ne náhodou získává technický servis Miele už po několik let opakovaně nejvyšší hodnocení za vynikající služby.

Silný partner

Miele Professional stanovuje měřítka, i co se týká servisu. Ne náhodou získává servisní služba společnosti Miele opakovaně nejvyšší hodnocení za podávání vynikajících výkonů. Díky plošné síti techniků zákaznické služby je zaručen kvalitní servis a díky materiálu, který mají technici s sebou, je možné vyřídit až 90 % všech servisních případů už při první návštěvě. Chybějící náhradní díly jsou zpravidla k dispozici přes noc. Miele poskytuje záruku na dodání pro funkční náhradní díly v trvání až 15 let. Různé servisní smlouvy s možností nastavení údržby podle potřeb zákazníka slouží jako prevence závad a zvyšují hodnotu přístrojů. Naši speciálně vyškolení technici vám poskytnou odborné poradenství v technice používání a mohou vaše průmyslová zařízení přizpůsobit individuálním uživatelským potřebám. Navíc vám nabízíme rozsáhlé poradenství již před instalací vašich nových přístrojů. Naši odborníci pomohou při zjišťování kapacitních potřeb a při plánování vám poskytnou podrobné výpočty hospodárnosti.
Robustní konstrukce s dlouhou životností

Kvalita, na kterou se můžete spolehnout

Náročný každodenní pracovní režim vyžaduje přístroje, na které se můžete na 100% spolehnout. K tomu, aby byla tato spolehlivost zaručena, jsou každý přístroj a každé příslušenství Miele Professional podrobeny důkladným testům kvality a pečlivé výstupní kontrole. Teprve ve chvíli, kdy všechny testy ve výrobě proběhnou, dochází k dodání nebo montáži na místě. Kontinuální a přísné kontroly jsou důležitou součástí vysokých kvalitativních požadavků, které na sebe Miele Professional klade. Tyto nároky začínají už při výrobě jednotlivých součástek a jejich výsledkem je neobvykle rozsáhlá vertikální integrace: Zpracování kovů, výroba plastových dílů, vývoj motorů a čerpadel a výroba elektroniky – všechny důležité fáze výroby provádíme ve vlastních podnicích, takže má Miele ve všech oblastech úplnou kontrolu nad kvalitou.
Finanční služby

Nabídky na míru

S přístroji a příslušenstvím Miele Professional profitujete od začátku. A to i během plánování své investice. Servisní a poradenské služby Miele zahrnují na přání také finanční služby. S naším financováním na míru se již brzy můžete těšit z příslovečné kvality Miele.
Procesní postupy, které lze kompletně zrevidovat

Inteligentní dokumentační software

Miele Professional nabízí flexibilní řešení pro dokumentaci přípravy instrumentária. Dokumentace a protokolování přípravy se všemi důležitými parametry představuje značnou výhodu pro kvalitu – a v neposlední řadě otevírá rozsáhlé možnosti pro optimalizaci procesů a snižování nákladů. Pro ucelenou dokumentaci procesů přípravy nástrojů nabízí Miele Professional například časově velice úsporné řešení Plug & Play prostřednictvím aplikace DataDiary. Ta automaticky přijímá procesní data a umožňuje vytváření protokolů přímo v aplikaci na tabletu. Miele Professional kromě toho nabízí i další řešení, kde ovládání neprobíhá přes aplikaci.
Udržitelnost v dokonalosti

Vynikající účinnost a hospodárnost

Nejvyšší výkonnost a vynikající efektivita a hospodárnost – spojení zdánlivě protichůdných nároků je typickým znakem systémových řešení Miele Professional. Naše přístroje a postupy se vyznačují nízkou spotřebou vody, energie a chemikálií a inovativními programy, které dosahují vynikajících výsledků přípravy a maximální šetrnosti vůči materiálu. Pokročilé technologie podtrhují vysoké nároky na efektivitu našich produktů, například systémů pro úsporu zdrojů. Další plusový bod pro hospodárnost: Díky vysoké kvalitě materiálu a zpracování dosahují přístroje značky Miele Professional dlouhé životnosti.
To správné vybavení pro vaše potřeby

Dokonale sladěné součásti

Pro spolehlivou přípravu zdravotnických prostředků se zachováním hodnoty nabízí Miele Professional rozmanitý program komponent s horními a spodními koši, zavážecími vozíky a nástavci pro široké spektrum nástrojů. V dokonalém souladu s přístroji Miele Professional je tak možné nabídnout pro každý požadavek individuální řešení – od přípravy anesteziologického instrumentária, přes instrumentárium v miniinvazivní chirurgii, až po vhodné součásti pro oftalmologii a gynekologii. V oblasti mycích a dezinfekčních automatů na podložní mísy je vám navíc k dispozici procesní chemie, která je přesně sladěná s našimi přístroji.
Všechno v dobrých rukou

Projektování a instalace: od začátku s Miele

Před samotnou instalací nových přístrojů vás Miele podpoří rozsáhlými poradenskými službami. Týká se to zjištění aktuálních a budoucích kapacitních potřeb, ale také podrobných úvah o hospodárnosti. A právě u rozsáhlých projektů můžete počítat s Miele jako se silným partnerem s dlouholetými zkušenostmi. Naši odborníci poradí vašim projektantům a architektům, vytvoří montážní výkresy, na přáni zkoordinují různé řemeslníky a převezmou dohodu s dalšími poskytovateli služeb, například při instalaci IT infrastruktury nebo funkčního nábytku.
Praktická řešení

Mycí, dezinfekční a sterilizační automaty 

Miele Professional už více než pět desetiletí vytyčuje milníky v oblasti efektivní a bezpečné strojové přípravy instrumentária klinik a ordinací. Mycí, dezinfekční a sterilizační automaty Miele Professional umožňují spolehlivé a prokazatelně úspěšné mytí, dezinfekci a sterilizaci zdravotnického instrumentária. Proces je přitom mimořádně šetrný k materiálu a v souladu s nejvyššími požadavky na koloběh instrumentária bez slabých míst – a to ve všech zdravotnických oblastech s programovými balíčky sestavenými podle cílových skupin.