Mycí a dezinfekční automaty

Výkon, efektivita a bezpečnost: vhodné mycí a dezinfekční automaty pro individuální množství instrumentária a jakékoliv podmínky instalace.

Úvodní stránkaProduktyZdravotnická technikaMycí a dezinfekční automaty

Více o mycích a dezinfekčních automatech

360PRO pro Vaši praxi

Komplexní péče

Každodenní práce ve stomatologické praxi klade nároky na čistotu a hygienu ve všech oblastech. Miele nabízí ucelený balíček řešení 360PRO – od ošetření nástrojů a čištění pracovních oděvů až po dokumentaci a evidenci těchto procesů. Miele Professional pokrývá požadavky personálu ve stomatologické praxi i pacientů v rámci širokého portfolia přístrojů, komponentů přizpůsobených danému použití a procesní chemie a dokumentace založené na potřebách.
Vyvinuto pro nejlepší výsledky

Inovace na nejvyšší úrovni

Již více než 60 let vyvíjí Miele Professional vysoce kvalitní systémy pro mytí, dezinfekci a sterilizaci lékařského instrumentária, laboratorního skla a pro průmyslové čištění dílů. V průběhu času jsme se stali, nejen díky vysokým nárokům na kvalitu, celosvětově vedoucím výrobcem. Za naši dobrou pověst vděčíme i mimořádné inovační síle. Také v budoucnosti vynaloží inženýři z Miele Professional hodně času a energie na zlepšování a nový vývoj, kterým posunou celé pole přípravy v dentálním a zdravotnickém průmyslu i v laboratořích kupředu ve prospěch uživatelů.