Mycí a dezinfekční automaty

Výkon, efektivita a bezpečnost: vhodné mycí a dezinfekční automaty pro individuální množství instrumentária a jakékoliv podmínky instalace.

Úvodní stránkaProduktyZdravotnická technikaMycí a dezinfekční automaty

Více o mycích a dezinfekčních automatech

360PRO pro Vaši praxi

Komplexní péče

Každodenní práce ve stomatologické praxi klade nároky na čistotu a hygienu ve všech oblastech. Miele nabízí ucelený balíček řešení 360PRO – od ošetření nástrojů a čištění pracovních oděvů až po dokumentaci a evidenci těchto procesů. Miele Professional pokrývá požadavky personálu ve stomatologické praxi i pacientů v rámci širokého portfolia přístrojů, komponentů přizpůsobených danému použití a procesní chemie a dokumentace založené na potřebách.
Vyvinuto pro nejlepší výsledky

Inovace na nejvyšší úrovni

Již více než 60 let vyvíjí Miele Professional vysoce kvalitní systémy pro mytí, dezinfekci a sterilizaci lékařského instrumentária, laboratorního skla a pro průmyslové čištění dílů. V průběhu času jsme se stali, nejen díky vysokým nárokům na kvalitu, celosvětově vedoucím výrobcem. Za naši dobrou pověst vděčíme i mimořádné inovační síle. Také v budoucnosti vynaloží inženýři z Miele Professional hodně času a energie na zlepšování a nový vývoj, kterým posunou celé pole přípravy v dentálním a zdravotnickém průmyslu i v laboratořích kupředu ve prospěch uživatelů.
Praktická řešení

Pro každý požadavek ta správná volba

Miele Professional je první volbou pro profesionální uživatelé, kteří mají vysoké nároky na přípravu. Instrumentárium všech lékařských oborů – dokonce i robotické nástroje s úzkými dutinami nebo citlivé ortopedické motorické systémy – a také kvalitní laboratorní sklo, nemocniční lůžka i nejrůznější průmyslové komponenty se bezvadně čisté, dezinfikované a příp. sterilizované. Na míru upravené výkonové charakteristiky a programy specifikované pro uživatele umožňují perfektní výsledky přípravy při nejvyšší šetrnosti k materiálu. Současně určuje příslovečná kvalita Miele základ pro zvlášť účinné využívání zdrojů, času a personálu.
Maximální flexibilita

Vždy vhodný mycí koš

Mimořádně rozmanitý program příslušenství Miele Professional zahrnuje vozíky, koše, moduly a nástavce pro téměř jakékoliv instrumentárium a laboratorní sklo. Vedle obzvláště účinného vedení vody a sušicího vzduchu se mycí koše Miele vyznačují svou modulární koncepcí. Tímto způsobem poskytují uživateli nejen zvýšenou plnicí kapacitu, ale i větší flexibilitu. Tak lze například v laboratorní oblasti využít jen s několika mycími koši velké množství různých variant plnění. Další přednost: díky modulárnímu charakteru celého systému lze obzvláště jednoduše a hospodárně realizovat budoucí rozšíření.