Profesionální mycí technika

Připraveni na každou výzvu

Prvotřídní čistota sklenic, nádobí a příborů: myčky Miele Professional jsou navrženy pro náročné použití a přesvědčí optimálními výsledky. S 360PRO získáte perfektně přizpůsobené systémové řešení pro jakoukoliv výzvu.

Novinky

Miele Professional znamená inovace. Prohlédněte si naše nejaktuálnější novinky a najděte vhodné řešení pro své potřeby.

Proč mycí technika Miele Professional?

Hygienická bezpečnost

Pečeť kvality podle DIN EN 17735

Normou DIN EN 17735 jsou stanoveny požadavky na hygienu profesionálních myček na evropské úrovni. Vstoupila v platnost v únoru 2023 a nahradila dosavadní v Česku platné normy DIN 10510, 10511 a 10512 a také DIN SPEC 10534.

Hygienická bezpečnost

Pečeť kvality podle DIN EN 17735

Evropská norma DIN EN 17735 se zaměřuje jak na výrobce, tak i na uživatele profesionálních myček používaných k mytí nádobí přicházejícího do styku s potravinami, například v kavárnách, restauracích, kantýnách, nemocnicích, provozech s rychlým občerstvením a barech. Popisuje hygienické požadavky na projektování a konstrukci profesionálních myček, ale také na jejich provoz a předkládá především uživateli pokyny k hygienickému a řádnému provozu, čištění a dezinfekci mytých předmětů a ošetřování a údržbě přístrojů. Všechny myčky nádobí Miele Professional jsou opatřeny pečetí „Ověřená kvalita hygieny“, která potvrzuje, že jsou splněny požadavky na hygienu typové zkoušky v souladu s normou DIN EN 17735.
Bezpečnost použití

V souladu se směrnicí o strojních zařízeních

Směrnice o strojích a zařízeních (2006/42/ES) definuje rozsáhlé bezpečnostní předpisy pro profesionální přístroje. Tyto směrnice mají zajistit komplexní ochranu personálu obsluhy během každodenní práce. Všechny přístroje Miele Professional odpovídají v plném rozsahu požadavkům této důležité směrnice.
Robustní konstrukce s dlouhou životností

Kvalita, na kterou se můžete spolehnout

Náročný každodenní pracovní režim vyžaduje přístroje, na které se můžete na stoprocentně spolehnout. K tomu, aby byla tato spolehlivost zaručena, jsou všechny přístroje Miele Professional podrobeny rozsáhlým testům kvality a mimořádně důkladné výstupní kontrole. Nepřetržité přísné kontroly kvality jsou důležitou součástí vysokých kvalitativních požadavků, které na sebe Miele Professional klade. S ohledem na zajištění té nejvyšší kontroly nad produkcí se kromě toho ty nejdůležitější součásti vyrábějí přímo v podniku. Výsledkem je mimořádně vysoká míra vertikální integrace: odlévání kovů, výroba plastových dílů, vývoj motorů a výroba elektroniky – všechny tyto výrobní kroky se odvíjejí přímo u společnosti Miele, která tak drží kvalitu ve všech oblastech pevně ve svých rukou.
Finanční služby

Nabídky na míru

Díky profesionálním přístrojům Miele Professional profitujete již od samého začátku. Miele nabízí kromě výkonných přístrojů s inovativní technikou také široké služby v oblasti servisu a poradenství. S naším financováním s flexibilními možnostmi se již brzy můžete těšit z příslovečné kvality Miele.
Perfektní komplexní řešení

Příslušenství pro optimální chod práce

Pomocí správného příslušenství můžete své pracovní procesy optimalizovat a zjednodušit. Výsledkem bude zvýšení jejich efektivity a hospodárnosti. Miele Professional nabízí rozsáhlý sortiment příslušenství pro nejrůznější potřeby – perfektně přizpůsobený vašim požadavkům. Originální příslušenství Miele bylo vyvinuto speciálně pro přístroje Miele k zajištění těch nejlepších výsledků.

Perfektní komplexní řešení

Miele Professional nabízí velký výběr příslušenství pro nejrůznější požadavky – perfektně přizpůsobeno vašim potřebám. Originální příslušenství Miele bylo vyvinuto speciálně pro přístroje Miele k dosažení těch nejlepších výsledků.
Udržitelnost v dokonalosti

Vynikající účinnost a hospodárnost

Nejvyšší výkonnost a vynikající efektivita a hospodárnost – spojení zdánlivě protichůdných nároků je typickým znakem systémových řešení Miele Professional. Naše přístroje a postupy se vyznačují nízkou spotřebou vody, energie a chemikálií a inovativními programy, které dosahují vynikajících výsledků přípravy a maximální šetrnosti vůči materiálu. Pokročilé technologie podtrhují vysoké nároky na efektivitu našich produktů, například systémů pro úsporu zdrojů. Další plusový bod pro hospodárnost: Díky vysoké kvalitě materiálu a zpracování dosahují přístroje značky Miele Professional dlouhé životnosti.