Profesionální dentální technika

Úvodní stránkaProduktyDentální technika

Postarejte se o zářivý úsměv

Kvalita na všech úrovních: profitujte z komplexně navrženého systémového řešení na všech úrovních vaší ordinace. Použitím vysoce výkonných dentálních řešení Miele Professional nejen že optimalizujete koloběh instrumentária, ale ušetříte také čas a náklady.

Novinky

Miele Professional znamená inovace. Prohlédněte si naše nejaktuálnější novinky a najděte vhodné řešení pro své potřeby.

Proč stomatologická technika Miele Professional?

Robustní konstrukce s dlouhou životností

Kvalita, na kterou se můžete spolehnout

Náročný každodenní pracovní režim vyžaduje přístroje, na které se můžete na 100% spolehnout. K tomu, aby byla tato spolehlivost zaručena, jsou každý přístroj a každé příslušenství Miele Professional podrobeny důkladným testům kvality a pečlivé výstupní kontrole. Teprve ve chvíli, kdy všechny testy ve výrobě proběhnou, dochází k dodání nebo montáži na místě. Kontinuální a přísné kontroly jsou důležitou součástí vysokých kvalitativních požadavků, které na sebe Miele Professional klade. Tyto nároky začínají už při výrobě jednotlivých součástek a jejich výsledkem je neobvykle rozsáhlá vertikální integrace: Zpracování kovů, výroba plastových dílů, vývoj motorů a čerpadel a výroba elektroniky – všechny důležité fáze výroby provádíme ve vlastních podnicích, takže má Miele ve všech oblastech úplnou kontrolu nad kvalitou.
Udržitelnost v dokonalosti

Vynikající účinnost a hospodárnost

Nejvyšší výkonnost a vynikající efektivita a hospodárnost – spojení zdánlivě protichůdných nároků je typickým znakem systémových řešení Miele Professional. Naše přístroje a postupy se vyznačují nízkou spotřebou vody, energie a chemikálií a inovativními programy, které dosahují vynikajících výsledků přípravy a maximální šetrnosti vůči materiálu. Pokročilé technologie podtrhují vysoké nároky na efektivitu našich produktů, například systémů pro úsporu zdrojů. Další plusový bod pro hospodárnost: Díky vysoké kvalitě materiálu a zpracování dosahují přístroje značky Miele Professional dlouhé životnosti.
Finanční služby

Nabídky na míru

S přístroji a příslušenstvím Miele Professional profitujete od začátku. A to i během plánování své investice. Servisní a poradenské služby Miele zahrnují na přání také finanční služby. S naším financováním na míru se již brzy můžete těšit z příslovečné kvality Miele.
Silný partner

Typické pro Miele – včetně servisu

Miele Professional znamená spolehlivou kvalitu – i co se týče servisu. Plošná síť servisních techniků umožňuje zajištění servisu na místě. Miele kromě toho nabízí celou řadu kontrol, které se v různých fázích životního cyklu přístroje provádějí. Speciálně vyškolení technici provádějí v souladu se zákonnými a normativními požadavky a národními doporučeními příslušné procesní kontroly. A díky materiálu, který mají technici s sebou, je možné vyřídit okolo 90 % všech servisních případů už při první návštěvě. Ne náhodou získává technický servis Miele už po několik let opakovaně nejvyšší hodnocení za vynikající služby.

Silný partner

Miele Professional stanovuje měřítka, i co se týká servisu. Ne náhodou získává servisní služba společnosti Miele opakovaně nejvyšší hodnocení za podávání vynikajících výkonů. Díky plošné síti techniků zákaznické služby je zaručen kvalitní servis a díky materiálu, který mají technici s sebou, je možné vyřídit až 90 % všech servisních případů už při první návštěvě. Chybějící náhradní díly jsou zpravidla k dispozici přes noc. Miele poskytuje záruku na dodání pro funkční náhradní díly v trvání až 15 let. Různé servisní smlouvy s možností nastavení údržby podle potřeb zákazníka slouží jako prevence závad a zvyšují hodnotu přístrojů. Naši speciálně vyškolení technici vám poskytnou odborné poradenství v technice používání a mohou vaše průmyslová zařízení přizpůsobit individuálním uživatelským potřebám. Navíc vám nabízíme rozsáhlé poradenství již před instalací vašich nových přístrojů. Naši odborníci pomohou při zjišťování kapacitních potřeb a při plánování vám poskytnou podrobné výpočty hospodárnosti.
S nejlepšími doporučeními

Profesionální příprava instrumentária

Mycí a dezinfekční automaty Miele umožňují bezpečné a prokazatelně úspěšné mytí a dezinfekci stomatologického instrumentária. Přitom jsou mimořádně šetrné vůči materiálu a k přípravě násadců metodou Miele VARIO TD je doporučují renomovaní výrobci.
Perfektně zajištěno

Segosoft Miele Edition – dokumentování se systémem

Miele Professional nabízí vlastní kompletní řešení pro dokumentování přípravy. Základem je dokumentační software Segosoft Miele Edition. Tento program, který je pečlivě optimalizován pro každodenní použití v klinické praxi, vytváří jednoznačné, před neoprávněnými zásahy chráněné a právně uznávané zdokumentování přípravy instrumentů. Z toho profitují nejen pacienti, ale i uživatelé, obzvláště na základě certifikované právní jistoty. Segosoft Miele Edition umožňuje dokumentování všech důležitých kroků přípravy od čištění a dezinfekce přes sterilizaci až po závěrečnou kontrolu. Kromě toho může software v elektronické formě zdokumentovat veškeré rutinní kontroly a práce údržby. Tímto způsobem poskytuje výrazný přínos pro management kvality při zásobování sterilními materiály a cenné údaje pro controlling.