Termodezinfektory

Výkon, účinnost a bezpečnost: vhodné termodezinfektory pro individuální množství instrumentária a jakékoliv podmínky instalace.

Více o termodezinfektorech

360PRO pro vaše stomatologické centrum 

Komplexní péče

Každodenní provoz na stomatologické klinice klade nároky na čistotu a hygienu ve všech oblastech. Miele nabízí ucelený balíček řešení 360PRO – od přípravy instrumentária a vyprání pracovních oděvů až po dokumentaci a protokolování těchto procesů. Inovativní komplexní systém byl vyvinut na základě dlouholetých zkušeností a ve spolupráci s odborníky z praxe. Širokým portfoliem přístrojů, příslušenstvím přizpůsobeným použití a procesní dokumentací a chemikáliemi přesně podle potřeby pokrývá Miele Professional požadavky personálu kliniky stejně jako pacientů.
Účinné procesní chemikálie

Mikroskopicky čisté výsledky

Procesní chemikálie představují vedle přístrojů a programu přípravy kritický faktor při mytí a dezinfekci. Jejich úkol je náročný: Nečistoty je třeba efektivně odstranit a choroboplodné zárodky zničit, zatímco sterilizované předměty – např. drahé násadce – je třeba ošetřit šetrně. Miele Professional poskytuje uživatelům v zubní ordinaci specifické, výkonné čisticí, neutralizační a oplachovací prostředky. Všechny chemikálie jsou perfektně přizpůsobené pro různé materiály a pro mycí a dezinfekční automaty Miele Professional. Z tohoto důvodu doporučují přední výrobci nástrojů používat při přípravě přístroje Miele Professional.