Hotely, penziony, Bed & Breakfast

Řešení pro Hotely, penziony, Bed & Breakfast

Perfektní první dojem

Vždy čisté prádlo a zářící nádobí

Praní, sušení, mandlování – optimální čistota a perfektní vzhled prádla jsou rozhodujícím předpokladem vybrané pohostinnosti v hotelích a penzionech, stejně jako zářící nádobí a vyleštěné sklenice. Profesionální servis pro spokojené hosty: V hotelu začíná program pohodlí u pečlivě připraveného ložního prádla a příjemně hebkých froté ručníků v koupelnách či ve wellness centrech. To klade vysoké nároky na praní a péči o prádlo, které lze optimálně splnit ve vlastní prádelně. O zářivé okamžiky se postarají myčky nádobí Miele u tříchodového menu i u sklenky dobrého vína na baru. Vhodné kapacity spotřebičů pro každý druh použití doplňuje optimálně přizpůsobený sortiment čisticích a pracích prostředků, které navíc společně zaručují maximální hospodárnost. Profesionální zařízení prádelen a myčky nádobí Miele, individuálně přizpůsobené skutečné potřebě malých i velkých provozů, jsou úsporným řešením pro každého předvídavě kalkulujícího hoteliéra.

Více informací o "Perfektní první dojem"

Reference

Host na prvním místě

V kouzelném prostředí Nízkých Tater na jižní straně Chopku provozuje už téměř třicet let čtyřhvězdičkový Hotel Partizán rodina Kičových (dnes už v druhé generaci). O hotel s kapacitou 270 lůžek se stará každý den více než 100 zaměstnanců. Wellness & kongres rezort je známý svými špičkovými ubytovacími, gastronomickými a sportovními službami, a proto obsazuje přední příčky v hodnoceních hotelových služeb na Slovensku.

Více informací o "Host na prvním místě"

Relax uprostřed velkoměsta

Hotel Golf se nalézá v klidné části Prahy 5 v těsné blízkosti golfového hřiště. Výhodou je příjemné prostředí plné zeleně a zároveň perfektní dopravní dostupnost do centra Prahy. V roce 2015 prošel rozsáhlou rekonstrukcí, která se odrazila na zvýšení pohodlí hostů i široké nabídce služeb. Součástí hotelu je restaurace 19., z jejíž nabídky si jistě vybere každý milovník české i světové kuchyně.

Více informací o "Relax uprostřed velkoměsta"

Tatry s šarmem a noblesou

Jeden z nejkrásnějších hotelů ve slovenských Tatrách začal psát svůj příběh již v 90. letech 19. století. Autorem původní hrázděné neorenesanční stavby je architekt Gedeon Majunke. Zlatou éru zažíval Hotel Lomnica ve 20. a 30. letech 20. století, kdy se Tatranská Lomnice stala centrem regionálního společenského a kulturního života s častými návštěvami domácích i zahraničních státníků a významných osobností.

Více informací o "Tatry s šarmem a noblesou"