Řešení pro Hotely, penziony, Bed & Breakfast

Perfektní první dojem

Vždy čisté prádlo a zářící nádobí

Praní, sušení, mandlování – optimální čistota a perfektní vzhled prádla jsou rozhodujícím předpokladem vybrané pohostinnosti v hotelích a penzionech, stejně jako zářící nádobí a vyleštěné sklenice. Profesionální servis pro spokojené hosty: V hotelu začíná program pohodlí u pečlivě připraveného ložního prádla a příjemně hebkých froté ručníků v koupelnách či ve wellness centrech. To klade vysoké nároky na praní a péči o prádlo, které lze optimálně splnit ve vlastní prádelně. O zářivé okamžiky se postarají myčky nádobí Miele u tříchodového menu i u sklenky dobrého vína na baru. Vhodné kapacity spotřebičů pro každý druh použití doplňuje optimálně přizpůsobený sortiment čisticích a pracích prostředků, které navíc společně zaručují maximální hospodárnost. Profesionální zařízení prádelen a myčky nádobí Miele, individuálně přizpůsobené skutečné potřebě malých i velkých provozů, jsou úsporným řešením pro každého předvídavě kalkulujícího hoteliéra.

Více informací o "Perfektní první dojem"

Reference

Tatry s šarmem a noblesou 

Jeden z nejkrásnějších hotelů ve slovenských Tatrách začal psát svůj příběh již v 90. letech 19. století. Autorem původní hrázděné neorenesanční stavby je architekt Gedeon Majunke. Zlatou éru zažíval Hotel Lomnica ve 20. a 30. letech 20. století, kdy se Tatranská Lomnice stala centrem regionálního společenského a kulturního života s častými návštěvami domácích i zahraničních státníků a významných osobností.

Více informací o "Tatry s šarmem a noblesou "

Luxus nejen pro sportovce 

Multifunkční resort x-bionic® sphere ve slovenském Šamoríně představuje ideální místo nejen pro profesionální sportovce, ale také pro rodiny s dětmi a milovníky wellness. Více než 100 hektarů plochy nabízí profesionální podmínky pro trénink 27 olympijských sportů. Nachází se zde také jedno z nejmodernějších a největších olympijských jezdeckých center, moderní atletické středisko, prvotřídní X-BIONIC® HOTEL nebo špičkové kongresové centrum. 

Více informací o "Luxus nejen pro sportovce "

Za krásami Podpolaní 

 Jezdecký a sportovně rekreační areál Masarykov dvor leží v romantickém kraji pod slovenskou Poľanou. V oblasti, která byla v průběhu věků vyhledávanou inspirací mnoha umělcům, si návštěvníci i dnes mohou užívat majestátnost rozlehlých lesů, půvab horských luk, dravé řeky i divoká zvířata. V areálu, stavícím na nejlepších tradicích rodného kraje, je potěšením relaxovat, sportovat či ochutnávat místní speciality.

Více informací o "Za krásami Podpolaní "