Ruce prostírají na stůl bílé ubrousky.

Pohostinství

Úvodní stránkaOboryPohostinství

Hygiena a čistota pro příjemné prostředí: gastronomické provozy a hotely hýčkají své hosty dokonale čistým nádobím a svěžím prádlem

Perfektní služby znamenají spokojené hosty. Dokonalá čistota při přípravě nádobí, prádla a oblečení zaručuje kvalitu a zvyšuje pocit pohodlí hostů hotelů a restaurací. Přístroje Miele Professional přispívají v gastronomii a hotelnictví ke skvělým výkonům, hygienické čistotě a lepším provozním procesům.

Perfektní řešení pro váš obor

Příjemné prostředí zaručeno! Gastronomové a hoteliéři přesvědčují hosty o kvalitě svých služeb dokonale čistým nádobím a perfektně udržovaným textilem. Díky systémovému řešení si s myčkami Miele zajistíte excelentní výsledky mytí a s vlastní prádelnou vybavenou přístroji Miele Professional hygienicky čisté prostírání, froté prádlo a pracovní oděvy. Naše individuální řešení, od myčky s přívodem čerstvé vody do každé fáze programu až po průmyslovou pračku, se postarají o perfektní výsledky a optimalizují pracovní procesy. Díky dlouholetým zkušenostem z oblasti profesionální prádelenské techniky a profesionálních myček lze zvýšit kvalitu při praní prádla a mytí nádobí. Aby zbylo více času na vaše hosty.