Hotel Adlon

Hotel Adlon nabízí vynikající kvalitu vybavení i služeb. Perfektní design a dekorace místností i vnějších prostor jsou přitom stejně samozřejmé jako profesionální nonstop pokojová služba a soukromý komorník, který je na přání k dispozici. Hotel poskytuje dokonalé kulinářské umění počínaje vynikající snídaní s vlastním pečivem a zákusky až po gurmánskou nabídku restaurace Lorenz Adlon.

Legenda u Brandenburské brány

Před více než sto lety vznikl na Pařížském náměstí v Berlíně hotel, který se rychle stal nejhezčím a nejluxusnějším hotelem svého druhu na světě. Mnoho známých osobností a proslulých hostů z celého světa za ta léta přispělo k okázalé pověsti původního domu Adlon, jehož velká část padla v roce 1945 za oběť požáru.
Po sjednocení Německa byl Adlon na stejném místě znovu kompletně vystavěn. I dnes mohou hosté cítit okázalou historii tohoto prémiového hotelu – a navíc si vychutnávat stylovou atmosféru domu s maximálním pohodlím a moderní pohostinností bez kompromisů.

Servis do nejmenších detailů, to je pro Adlon záležitost nejvyššího významu. Při každé aktivitě i mimo hotel se mohou hosté spolehnout na perfektně informovaný personál – tipy na dobré restaurace, organizace návštěv divadel i muzeí. K obligátnímu servisu hotelu patří například také noviny podle individuální volby, čištění bot přes noc a hotelová prádelna a čistírna s žehlicí službou. S velkým úspěchem se tu přitom spoléhají na prádelenské přístroje Miele Professional – perfektní technika pro perfektní hotel.

Potřebujete individuální konzultaci?

Vše od jednoho dodavatele. Miele Professional splňuje tento požadavek, od prádelenské až po laboratorní techniku. Nabízíme systémová řešení na míru – do detailu přizpůsobená individuálním požadavkům vašeho podniku.

Zjistěte více o souvisejících oborech

Naši odbornost potvrzují i další referenční objekty