Profesionální prádelenská technika

Úvodní stránkaProduktyPrádelenská technika

Vždy ten správný přístroj pro účinnou péči o prádlo

Prvotřídní příprava prádla s perfektní konečnou úpravou: prádelenské přístroje Miele Professional představují centrum systémového řešení, které zahrnuje pečlivě sladěné příslušenství i celé spektrum poradenských a servisních služeb. Tak lze efektivně splnit všechny profesionální požadavky.

Novinky

Miele Professional znamená inovace. Prohlédněte si naše nejaktuálnější novinky a najděte vhodné řešení pro své potřeby.

V dokonalé rovnováze
Pračky a sušičky nové generace Benchmark
Zjistěte více

Proč prádelenská technika Miele Professional?

Bezpečnost použití

V souladu se směrnicí o strojních zařízeních

Směrnice o strojních zařízeních (2006/42/ES) definuje rozsáhlé bezpečnostní předpisy pro průmyslové přístroje. Ty mají zajistit, aby byl personál obsluhy při své každodenní práci komplexně chráněn. Všechny přístroje řady Miele Professional odpovídají v plném rozsahu požadavkům této důležité směrnice. 
Robustní konstrukce s dlouhou životností

Kvalita, na kterou se můžete spolehnout

Náročný každodenní pracovní režim vyžaduje přístroje, na které se můžete na stoprocentně spolehnout. K tomu, aby byla tato spolehlivost zaručena, jsou všechny přístroje Miele Professional podrobeny rozsáhlým testům kvality a mimořádně důkladné výstupní kontrole. Nepřetržité přísné kontroly kvality jsou důležitou součástí vysokých kvalitativních požadavků, které na sebe Miele Professional klade. S ohledem na zajištění té nejvyšší kontroly nad produkcí se kromě toho ty nejdůležitější součásti vyrábějí přímo v podniku. Výsledkem je mimořádně vysoká míra vertikální integrace: odlévání kovů, výroba plastových dílů, vývoj motorů a výroba elektroniky – všechny tyto výrobní kroky se odvíjejí přímo u společnosti Miele, která tak drží kvalitu ve všech oblastech pevně ve svých rukou.
Průmyslová technika pro profesionální nároky

Technika na nejvyšší úrovni

S inovativní průmyslovou technikou a uživatelsky specifickými programy pro nároky, které zdaleka překračují oblast domácnosti, jsou profesionální pračky pro prádelny zcela orientovány na komerční použití. Kvalitní materiály, zesílené tlumiče a robustní uložení bubnu zajišťují vynikající zatížitelnost a životnost i mimořádně klidný chod. Velmi krátké programy zajistí, aby bylo prádlo opět rychle k dispozici. Pračky a sušičky Miele Professional jsou proto první volbou pokud hodně a často perete a potřebujete dosáhnout perfektní čistoty také u silně znečištěného textilu.
Finanční služby

Nabídky na míru

S přístroji a příslušenstvím Miele Professional profitujete hned od začátku. A to i během plánování své investice. Servisní a poradenské služby Miele zahrnují na přání také finanční služby. S naším financováním na míru můžete i vy již brzy profitovat z příslovečné kvality Miele.

Finanční služby

Žádné kompromisy

S Miele Professional je pořízení profesionální prádelenské techniky úplně snadné i v časech, které investování značně komplikují. Můžete si vybrat z různých modelů financování.
Praktická řešení

Pro každý požadavek to správné řešení

Nejrůznější požadavky na péči o prádlo vyžadují speciální řešení, aby se vždy docílilo perfektního výsledku. Moderní koncepty ovládání, individuální programy a inovativní technika přístrojů šetří čas a zabraňují chybám. Miele Professional nabízí uživatelsky specifická řešení pro hotely a gastronomické provozy, pečovatelská zařízení a kliniky, úklidové firmy, prádelny, ubytovny, koleje a mnoho dalších oblastí použití. Veškeré pračky, sušičky a mandly mohou být navzájem perfektně sladěny ve výkonu a kapacitě pro celkově vynikající výsledky.
Perfektní komplexní řešení

Příslušenství pro optimální chod prádelny

Pomocí správného příslušenství můžete optimalizovat a zjednodušit pracovní procesy. Výsledkem bude vyšší efektivita a hospodárnost. 

Perfektní komplexní řešení

Miele Professional nabízí velký výběr příslušenství pro nejrůznější požadavky – perfektně přizpůsobeno vašim potřebám. Originální příslušenství Miele bylo vyvinuto speciálně pro přístroje Miele k dosažení těch nejlepších výsledků.
Vyvinuto pro nejlepší výsledky

Inovace na nejvyšší úrovni

Společnost Miele Professional si dala za cíl usnadnit vám každodenní práci při péči o prádlo. Proto jsme vyvinuli inovativní a praktická řešení, jako např. patentovaný voštinový buben Miele nebo sušicí systém PerfectDry. Naše inovativnost se odráží v hesle, které je již více než 120 let příslibem kvality značky Miele: „Immer Besser - Vždy lepší".
Optimální péče

Šetrná péče o prádlo na nejvyšší úrovni

Od vysoce funkčních textilií až po textilie vybrané kvality: prádlo má vždy vysokou materiální, emocionální nebo reprezentativní hodnotu. Z tohoto důvodu zaujímá šetrná péče o prádlo u společnosti Miele Professional velmi významné místo. Mnoho našich inovací se zaměřuje na udržení maximální hodnoty vašeho prádla. Snad nejznámějším příkladem je voštinový buben Miele. Díky tomuto patentu zacházejí naše pračky a sušičky s vaším prádlem mimořádně šetrně.
Udržitelnost v dokonalosti

Účinnost a hospodárnost

Miele Professional vám nabízí individuálně upravená systémová řešení, která se vyznačují vysokou účinností při nejvyšší výkonnosti. Pomocí inovativních programů se dosahuje nízké spotřeby vody a proudu i úsporného dávkování čisticího prostředku. Pokrokové technologie podtrhují vysokou účinnost našich produktů, u sušiček s tepelnými čerpadly až o 60 % nižší spotřebu energie nebo možnost připojení přístrojů na horkou vodu.