Profesionální sušicí skříně

Šetrné sušení zejména jemných textilií a materiálů, které nejsou neomezeně vhodné pro sušení.

Úvodní stránkaProduktyPrádelenská technikaProfesionální sušicí skříně

Další informace o komerčních sušicích skříních

Šetrné sušení

Dlouhá životnost a zachování hodnoty

Stále častěji se v pokynech pro péči nacházejí informace o sušení produktů v sušicí skříni. Z toho důvodů sází i Miele na tento mimořádně šetrný způsob sušení a rozšiřuje svůj stávající sortiment o sušicí skříně NIMO od výrobce produktů vysoké kvality.
Flexibilní možnosti sušení

Sušení v zavěšené poloze, položené nebo nastojato

Díky rozmanitému vybavení našich sušicích skříní policemi, háčky, držáky nebo ramínky lze textilie sušit podle potřeby pověšené, položené i postavené.
Zrychlené sušení

Rychlá opětovná dostupnost sušeného materiálu

Mnoho textilií nebo jiného sušeného materiálu, jako jsou boty, rukavice, opasky, bezpečnostní pásy, plicní automatika (včetně redukčních tlakových ventilů), základní desky nosičů dýchacích přístrojů, neoprenové obleky, kalhoty pro ochranu proti pořezání apod., se dosud muselo sušit na vzduchu. Použitím sušicí skříně nyní vzniká možnost sušení výrazně urychlit. Navíc lze další pomůcky k usušení přidat do sušicí skříně i dodatečně.
Deklarace podle směrnice o nízkém napětí

Bezpečné při použití

Sušicí skříně jsou zkonstruovány podle požadavků směrnice o nízkém napětí EN60335-2-43 a splňují všechny legislativní předpisy.Jelikož v sušicích skříních nejsou žádné pohyblivé díly, je zde aplikace směrnice o nízkém napětí na místě, shoda podle směrnice o strojních zařízeních není nutná. Samozřejmě i v požadavcích směrnice o nízkém napětí je jako primární ochranný cíl stanoveno, že nesmí dojít k poranění osob, respektive obsluhy. Sušicí skříně nespadají z definice (viz výše) pod strojní zařízení, ale jsou deklarovány podle směrnice o nízkém napětí.