Kapky vody na jednoduchém pozadí

Kompetence Miele v oblasti hygieny

Naše tipy pro běžný pracovní den

Hygiena se uplatňuje ve všech oblastech života: hygiena kuchyně, hygiena prádla, nemocniční hygiena nebo hygiena prostředí jsou jen některými příklady. Většina hygienických opatření je v dnešní době samozřejmá. Přesto kvůli nedostatečným hygienickým podmínkám neustále dochází k návratu infekčních onemocnění vedoucích k hospitalizaci a úmrtím. Vznik koronavirové pandemie v roce 2020 ukazuje, že hygienická opatření se mohou stát součástí našeho každodenního života. S přístroji Miele Professional máte jistotu hygienických výsledků, protože byly zkonstruovány a schváleny speciálně pro ty nejvyšší hygienické požadavky. S našimi tipy se kromě toho postaráte o inaktivaci nebo odstranění přítomných virů nebo bakterií.

Tipy pro více hygieny ve vašem oboru

Domovy pro seniory a pečovatelská zařízení

Potřeba speciální ochrany: tato hygienická opatření a tipy vám pomohou při každodenním zacházení s přístroji Miele Professional v domovech pro seniory a pečovatelských zařízeních.

Zdravotnická zařízení

Maximální bezpečnost: tato hygienická opatření a tipy vám pomohou při každodenním zacházení s přístroji Miele Professional v soukromých lékařských a zubních ordinacích.

Nemocnice

Citlivé prostředí: tato hygienická opatření a tipy vám pomohou při každodenním zacházení s přístroji Miele Professional v nemocnici.

Kanceláře a agentury

Pro dobrý pocit: tato hygienická opatření a tipy vám pomohou při každodenním zacházení s přístroji Miele Professional v kancelářích a agenturách.

Hotely, gastronomie a vzdělávací zařízení

Jednoduše bezpečné: tato hygienická opatření a tipy vám pomohou při každodenním zacházení s přístroji Miele Professional v oblasti hotelnictví, gastronomie a vzdělávání.

Úklid budov

Dezinfekční příprava: tato hygienická opatření a tipy vám pomohou při každodenním zacházení s přístroji Miele Professional v oblasti úklidu budov.

Hasičské sbory a záchranné služby

Pro vaši bezpečnost: tato hygienická opatření a tipy vám pomohou při každodenním zacházení s přístroji Miele Professional v oblasti hasičských sborů a záchranných služeb.

Potřebujete individuální konzultaci?

Chcete ve svém podniku zavést hygienická opatření nebo snížit ekonomické náklady? Nabízíme řešení na míru: neváhejte nás kontaktovat!

Soubory ke stažení

Zde najdete ke stažení praktické hygienické tipy pro zacházení s přístroji Miele Professional. Tipy si můžete vytisknout, abyste je měli během pracovního dne vždy po ruce.